Çözüldü Facebook: Üzgünüz, bu özellik şu anda kullanılamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ugur28TR

Hectopat
Merhaba benim Facebook hesabımın e postası değişmişti. Gmail'den gelen bağlantıya tıklayıp e posta şifremi değiştirdim.
En sonunda da böyle bir hata aldım ve şu an hiçbir şekilde hesabıma giremiyorum hesabımı çalan kişinin elinden kurtardım ama böyle bir hata veriyor. Nasıl düzeltebilirim.

asfaf.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Facebook mobil olsun PC olsun birçok sefer benim de karşıma bu hatayı çıkardı. Elimden tek gelen daha sonra tekrar deneme felsefesi oldu ve her zaman sonra da olsa yapmak istediğim şeyi yapabildim. Bir süre sonra tekrar denemenizi öneririm.
Facebook mobil olsun PC olsun birçok sefer benim de karşıma bu hatayı çıkardı. Elimden tek gelen daha sonra tekrar deneme felsefesi oldu ve her zaman sonra da olsa yapmak istediğim şeyi yapabildim. Bir süre sonra tekrar denemenizi öneririm.

Çözüm
Denedim oldu yardımınız için teşekkürler konu kitlenebilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı