James Donkey 112RS vs MSI Clutch vs A4Tech X89 fare

erennnnnq

Femtopat
Daha fazla  
James Donkey 112RS 6200DPI 6 tuş PMW3327 sensör RGB optik metalik gri Gaming mouse.
MSI Clutch GM08 3200DPI (yazılım ile 4200DPI) 6 tuş USB optik kablolu Gaming (oyuncu) mouse.
A4Tech X89 oscar neon 2400 DPI optik kablolu Gaming (oyuncu) mouse.
Valorant CS için hangisini önerirsiniz ya da bunlara yakın fiyatlı başka bir mouse onerebilirsiniz bilen biri yardımcı olursa sevinirim teşekkürler.

Valorant oynuyorum ve MSI Clutch'un

MSI Clutch GM41 Lightweight Wireless 20000DPI 6 Tuş RGB Optik Kablosuz Gaming Mouse olanının kullanıyorum tavsiye ederim. Sarj opsiyonu çok güzel.​

Valorant oynuyorum ve MSI Clutch'un

MSI Clutch GM41 Lightweight Wireless 20000DPI 6 Tuş RGB Optik Kablosuz Gaming Mouse olanının kullanıyorum tavsiye ederim. Şarj opsiyonu çok güzel.

Konuda bahsi geçen mouse bununla aynı mı? Değil. Kaldı ki fiyat farkı devasa.

MSI olan berbat, öbürleri de aynı şekilde. Bütçe nedir?

Bin TL var şuan

Hesaptan atmış Chrome geç gördüm cevabı pardon

Merhaba, Einstein :) Kullandığım MOUSE'dan çok verim alıyorum ve kullanım kolaylığı çok iyi. Kablosuz şarj standı VS etkenler bu yorumda bulunmama sebep oldu.

Ayrıca, aynı Mouse olmaması sebebiyle yorum yaparken kullandığım mouse'u ve önerdiğimi söyledim.

Merhaba, Einstein :) Kullandığım MOUSE'dan çok verim alıyorum ve kullanım kolaylığı çok iyi. Kablosuz şarj standı VS etkenler bu yorumda bulunmama sebep oldu.

Ayrıca, aynı Mouse olmaması sebebiyle yorum yaparken kullandığım mouse'u ve önerdiğimi söyledim.
Kanka bu arkadaşın söylediği mausu buldum trend yolda 700 TL sence guvenilirmi bide özelliklerine bi bakarmisin zahmet olmaz ise

Dostum bence alma. FPS oynayacaksan asla alma derim. İnanılmaz ergonomisi kötü bir Mouse, Nerden biliyorsun diye sorarsan; :) Farklı bir markanın ama kasa yapısı bire bir aynı Mouse'unu daha önce aldım ve kullandım.

1712296143842.png

Bu arada Mouse gerçekten güzel, kayış hissiyatı, HZ VB olaylarda çok iyi. Ama tırtıklı ve kasa yapısı FPS oyunları için hiç uygun değil. Yanı en azından şahsi fikrim öyle. Ben aldım, 1 maç Valorant oynayamadım düşün. Aynı Mouse iade ettikten 2 hafta sonra bir yayıncının bu Mouse'u duvara atarak kırdığını görünce; tamam sorun ben de değilmiş dedim :)

Dostum bence alma. FPS oynayacaksan asla alma derim. İnanılmaz ergonomisi kötü bir Mouse, Nerden biliyorsun diye sorarsan; :) Farklı bir markanın ama kasa yapısı bire bir aynı Mouse'unu daha önce aldım ve kullandım.

Eki Görüntüle 2159477

Bu arada Mouse gerçekten güzel, kayış hissiyatı, HZ VB olaylarda çok iyi. Ama tırtıklı ve kasa yapısı FPS oyunları için hiç uygun değil. Yanı en azından şahsi fikrim öyle. Ben aldım, 1 maç Valorant oynayamadım düşün. Aynı Mouse iade ettikten 2 hafta sonra bir yayıncının bu Mouse'u duvara atarak kırdığını görünce; tamam sorun ben de değilmiş dedim :)
Kanka 700 lira civarı onere bilicegin birşey varmı peki benim donanım konusunda bilgim yok FPS oyunlari için istiyorum ve link olarak değilde isim olarak yazarsan memnun olurum zahmet olmaz ise

Yeni konular

Geri
Yukarı