Facebook'taki Bildirimleri Silme

Eren_540

Kilopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba bu anlatıcağım şey sorun vs. değil sadece böyle bişey var mı yok mu mereak ediyorum. Şimdi arkadaşlar ben Facebook'u sadece arkadaşlarımın, takip ettiğim sayfaların bildirimlerini ve bazı arkadaşlarımla görüşmek için kullanıyorum. Eskiden bazı kendi yaptığım bildirimler ve oyun bildirimleri paylaşıyordum ama dediğim gibi eskiden 4 5 yıl önce saçma sapan şeylerdi ve bunları bazı arkadaşlarım vs. görüyor benle dalga geçiyorlar ve bu iş artık benim canımı sıkmaya başladı. Onları teker teker silmek istemiyorum yani Facebook'taki kendi yaptığımız bildirimleri kökünden kaldırabiliyor muyuz böyle bir şey var mı? Tek tuşa basıp tüm bildirimlerimizi silebiliyor muyuz bakın sayfa veya arkadaş bildirimleri demiyorum kendi bildirimlerimizi. Yeni hesap açıp 400 kişiyede istek yollamak istemiyorum beğenilen sayfalardan ''beğenmekten vazgeç'' demek kolayda şu bildirimlerimizi silme işi biraz sıkıntı varsa bunun çözümünü söyleyecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum. Böyle birşey yoksada teker teker silecez artık.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı