Facebook'taki İfşa Gruplarını Kapattırma

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Son 17 senede ülkenin geldiği durumu göz önüne seren gruplardır. Genelde başlarında bir grup geri zekalı ergen oluyor. Geçen gün böyle bir gruba denk geldim ve şikayet edip kapattırdım.

upload_2017-8-22_13-9-4.png

Siz de bu tür siteleri buraya şikayet edip kapattırabilirsiniz:

İhbar Web

Hiç kimsenin özel hayatı sizi ilgilendirmez!

Dengesizler bunlar zaten hocam. İyi yapmışsınız. Elinize sağlık.

Gördükçe gına geliyordu bunlardan.

Sorması ayıp, caps sitesi falan mıydı bu? Genelde onlarda çokça rast geliyordum da...

Bunların sonu hiç bir zaman gelmeyecek hocam. Biri kapanır ikisi açılır. Bunlara materyal sağlayan kişiler durmadıkça bir şekilde gruplar açılacak paylaşılacak böyle de devam edecek. Ancak biz tarafımızı belli edelim diyerek denk geldiğimizde şikayet edebiliriz tabii ki.

Recep abi bazı Facebook gruplarında ifşa resimleri mevcut sokakta metro'da bayanların gizliden orasını burasını çekip hatta kız kardeşini annesini bile ifşa eden ergenlerle dolu, beyinleri iyice kullanılmaz hale getiriyor. Özellikle 'Ahlaksız Adam'' adlı grup kendilerince ''En kaliteli sanal erkek ortamı'' diye adlandırıyorlar üyeleri, grupta basif olursan atılıyorsun ne kadar ifşa paylaşırsalar o kadar aktif kalıyorsun içerdeki muhabbet bu döngüden ibaret. Bende şikayet ettim ama kapanmadı. 16.000 üyesi mevcut.

Sorması ayıp, caps sitesi falan mıydı bu? Genelde onlarda çokça rast geliyordum da...

Gruba girmedim. Başlığa baktım ve bastım ihbarı...

Recep abi bazı Facebook gruplarında ifşa resimleri mevcut sokakta metro'da bayanların gizliden orasını burasını çekip hatta kız kardeşini annesini bile ifşa eden ergenlerle dolu, beyinleri iyice kullanılmaz hale getiriyor. Özellikle 'Ahlaksız Adam'' adlı grup kendilerince ''En kaliteli sanal erkek ortamı'' diye adlandırıyorlar üyeleri, grupta basif olursan atılıyorsun ne kadar ifşa paylaşırsalar o kadar aktif kalıyorsun içerdeki muhabbet bu döngüden ibaret. Bende şikayet ettim ama kapanmadı. 16.000 üyesi mevcut.

Buradan form doldurup şikayet edebilirsin:

İhbar Web

Bu iğrenç insanlar genelde twittirde takılıyor. Bu sayfalara denk gelir gelmez şikayet etmek hepimiz görevi ancak bunlar yeterli değil.Ülkemizde ne yazık ki kanunlar yeterli değil. Bu şahısların toplumdan uzaklaştırılması gerekmekte.

Son 17 senede ülkenin geldiği durumu göz önüne seren gruplardır. Genelde başlarında bir grup geri zekalı ergen oluyor. Geçen gün böyle bir gruba denk geldim ve şikayet edip kapattırdım.

Eki Görüntüle 255463

Siz de bu tür siteleri buraya şikayet edip kapattırabilirsiniz:

İhbar Web

Hiç kimsenin özel hayatı sizi ilgilendirmez!

Recep hocam haklısınız bende iğreniyorum ancak bu gruplar deli bir para kaldırıyorlar. Reklam sirketleri bunlara 1000 tıklamaya 25-30 ₺ ödüyor. Bu yüzden türediler bunlar.

Ülke o kadar iğrenç bir hal aldı ki tiksiniyorum artık, efendim üzerine afiyet ben biraz babyface'im gece eve dönerken arkadan ayak sesleri duyarsam ben bile inceden tedirgin oluyorum. Ama nasıl olmayalım? Daha geçen gün muhafazakar geçinen eski ülkü ocakları başkanı 15 yaşında bir erkek çocuğuyla basıldı ki bu adamlar LGBT yürüyüşünü basacak insanlardı. Ülke iyiden iyiye sapıklaşmaya başladı.

Geri
Yukarı