Faceit AC "Your system hasn't been patched against critical Windows security vulnerabilites" Hatası

Tunahan İçöz

Centipat
Bilgisayarımda Faceit AC programını çalıştırınca bu hatayı alıyorum. Windows Update'i aç diyor fakat ne yapacağım hakkında bir bilgi yok. Güncellemeleri denetliyorum ama güncelleme de yok. Sistemim Windows 8.1(çakma-enterprise). Yardımcı olursanız sevinirim.
Türkçe;
Hata: Sisteminiz kritik Windows güvenlik açıklarına karşı yamalanmamıştır. FACEIT AC'yi kullanmaya devam etmek için lütfen Windows Update'i çalıştırın.

....PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarımda Faceit AC programını çalıştırınca bu hatayı alıyorum. Windows Update'i aç diyor fakat ne yapacağım hakkında bir bilgi yok. Güncellemeleri denetliyorum ama güncelleme de yok. Sistemim Windows 8.1(çakma-enterprise). Yardımcı olursanız sevinirim.
Türkçe;
Hata: Sisteminiz kritik Windows güvenlik açıklarına karşı yamalanmamıştır. FACEIT AC'yi kullanmaya devam etmek için lütfen Windows Update'i çalıştırın.

Eki Görüntüle 419449
Windows 10'a geçip güncellemeleri yapmalısın

Windows update onarıcı ile onarmayı deneyip tekrar deneyin. Yanlış hatırlamıyorsam bu tarz bir onarıcı araç ile çözdük Windows 7'de sonrasında gene oldu ve mecburen sistemi Windows 10'a yükseltmemiz gerekti.

30 TL'ye bir OEM key alarak, korsan kullanmadan Windows kullanabilirsiniz. Kesin yöntemlerden bir tanesi budur.

Alternatif çözüm olarak,

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı