FACEIT alınmalı mı?

Garibo

Hectopat
Selam,

Şu an 10k elodayım. Çok sık oyuna giremiyorum. Haftalık leveli aldıktan sonra 1K kadar gelecek hafta için bırakıp çıkıyorum. FACEIT üzerinden para kazanma gibi bir hedefim yok. Sadece kendimi daha geliştirmek istiyorum. Alınmaya değer mi? Verilecek olan para önemli değil.

0 levelden başlayacak. 10k elo problem olur mu sizce?

0 levelden başlamıyorsun. FACEIT en başta sana 1000 elo verir ilk 10 maçta fazla elo gelip gider ki seviyeni hızlı belirleyebil diye. Eğer görev yapmayı falan düşünmüyorsan FACEIT Plus alıp sadece supermatch aratma, harita seçme, aylık Ladder'lara girme özelliklerinden faydalanabilirsin. Ama görev de yapmak istiyorum diyorsan Premium alman gerekli. 5 tane arkadaşın sabit tayfan yoksa FACEIT Plus almak gayet mantıklı. Supermatch özelliklerine siteden erişebilirsin.

0 levelden başlamıyorsun. FACEIT en başta sana 1000 elo verir ilk 10 maçta fazla elo gelip gider ki seviyeni hızlı belirleyebil diye. Eğer görev yapmayı falan düşünmüyorsan FACEIT Plus alıp sadece supermatch aratma, harita seçme, aylık Ladder'lara girme özelliklerinden faydalanabilirsin. Ama görev de yapmak istiyorum diyorsan Premium alman gerekli. 5 tane arkadaşın sabit tayfan yoksa FACEIT Plus almak gayet mantıklı. Supermatch özelliklerine siteden erişebilirsin.
Arkadaşım yok, tek başıma takılacağım. Plus alayım o zaman. Boş vakitlerde girerim. Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı