Faceit anti cheat ile CS:GO güvenli Mod'da başlamıyor

C-Note

Hectopat
Yer
Batman
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Faceit anti cheat açıkken CS:GO güvenli modda başlamıyor ve bu da güven faktörümü aşırı derecede düşürüyor. Faceit'e bu sayede giremiyorum. Normal rekabetçiye girmek istediğimde güven faktörü düşük hile denk geliyor. CS:GO'nun güvenli modda başlamadığını daha yeni fark ettim.

Faceit'ten oyuna girerken bende de NVIDIA Freestyle otomatik olarak açılıyor. Güvenli mod varken açılmıyor bu olay.

Faceit oynamak istiyorsan güven faktörün düşmez diye biliyorum. Güven faktörü sadece Valve'nın resmi sunucularında oynadığında etkileniyor.
Bence oyun güvenilir modda açılmadığı için etkiliyordur. Çünkü güven faktörüm hiç yükselmedi. Yükselmesi için her şeyi yaptım. Onun sonucunu buna bağlıyorum.

Anti cheat açınca güven faktörünüze bir şey olmuyor. Herkes böyle oynuyor sorun yok.
Anti Cheat açınca oyun güvenli modda başlamıyor. Bir oyun modu seçince uyarı geliyor. Güvenli Mod'da devam et deyince oyun tekrar yeniden başladığında tekrardan güvenli modda çalışmıyor. Yani Anti Cheat engelliyor.

Anti Cheat açınca oyun güvenli modda başlamıyor. Bir oyun modu seçince uyarı geliyor. Güvenli Mod'da devam et deyince oyun tekrar yeniden başladığında tekrardan güvenli modda çalışmıyor. Yani Anti Cheat engelliyor.
Faceit için güvenli modla ne işiniz var onu anlamadım. Biz anti cheat'imizi açıp faceit giriyoruz. Sonra oyunu ve anti cheat kapatıp oyuna tekrar giriyoruz güvenli modda başlıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı