FACEIT CS:GO ile FACEIT Premium abonelik farkı nedir?

APlusMath

Decapat
fotoğrafa ekledim arkadaşlar.
Bu farkları açıklayabilecek, anlatabilecek birisi var mı? İngilizceden türkçeye çevirerek anladım ama detaylı anlatacak var mı yani. Bana gelip türkçesini söylemeyin :D. En sondada ücretsiz var. Onda sanırım çok kanser edecek tip geliyormuş. Normal CS:GO bile ondan iyiymiş, çünkü ücretsiz olunca önüne gelen maçtan bir anda çıkıyormuş.

Denemek istiyorum FACEIT'i. çok fazla CS:GO oynamıyorum. Apex oyuncusuyum. İyi oyuncu sayılırım. CS:GO'da arada tadımlık giriyoruz arkadaşlarla, onlarda alacak. Öyle puan falan toplamalı, yok şu kadar oynarsan şu ödül gibi birşeyse 34TL'lik olan, ona abone olmayayım.

Dosya Ekleri

• AAA.jpg
    AAA.jpg
    91,9 KB · Görüntüleme: 624
Premium'da sadece Premium kullanan oyuncularla eşleşiyorsunuz sanırım. Daha ciddi oyuncu oluyorlar para veriyorlar malum. Daha ciddi bir oyun ortamı oluyor ve daha fazla para verdikleri için kolay kolay hile de açmıyorlar. Zaten Faceit AC iyi bir anti-hile sistemi.

Premium'da sadece Premium kullanan oyuncularla eşleşiyorsunuz sanırım. Daha ciddi oyuncu oluyorlar para veriyorlar malum. Daha ciddi bir oyun ortamı oluyor ve daha fazla para verdikleri için kolay kolay hile de açmıyorlar. Zaten FACEIT AC iyi bir anti-hile sistemi.

Peki hocam 19.99TL'liği alsam. Normal CS:GO seçkin hesaplı rekabetçiye göre nasıl farkları olur?

fotoğrafa ekledim arkadaşlar.
Bu farkları açıklayabilecek, anlatabilecek birisi var mı? İngilizceden türkçeye çevirerek anladım ama detaylı anlatacak var mı yani. Bana gelip türkçesini söylemeyin :D. En sondada ücretsiz var. Onda sanırım çok kanser edecek tip geliyormuş. Normal CS:GO bile ondan iyiymiş, çünkü ücretsiz olunca önüne gelen maçtan bir anda çıkıyormuş.

Denemek istiyorum FACEIT'i. çok fazla CS:GO oynamıyorum. Apex oyuncusuyum. İyi oyuncu sayılırım. CS:GO'da arada tadımlık giriyoruz arkadaşlarla, onlarda alacak. Öyle puan falan toplamalı, yok şu kadar oynarsan şu ödül gibi birşeyse 34TL'lik olan, ona abone olmayayım.

Kardeşim ucuz olanı aldığın zaman, sadece ücret vermiş oyuncularla giriyorsun. Pahalı olanın şöyle artısı var, Sana aylık görev veriyor ve başarırsan sana FACEIT puanı veriyor. 150 bin 100 bin göreve göre değişiyor. Onunla alışveriş yapıp nakit olarak çevirebiliyorsun. Arkadaşım aylık görevini tamamlayıp gelen para ile bıçak alıp satmıştı
Peki hocam 19.99TL'liği alsam. Normal CS:GO seçkin hesaplı rekabetçiye göre nasıl farkları olur?

CS:GO hiç oynamadı isen FACEIT biraz zor gelebilir sana.

Cidden çok farkı oluyor. Takımda oyunu salan tipler olmuyor pek. Ayrıca daha hırslı oluyorlar ve daha iyi takım oluyor bence. Ciddi ve hilesiz bir oyun istiyorsanız tek çare o gibi. Yine de arada oluyor saçma sapan tipler, çözüm yok ona maalesef. Hatta Global ELO'da tam oyun sarıyorken oyunu bırakmama sebep oldular.

Kardeşim ucuz olanı aldığın zaman, sadece ücret vermiş oyuncularla giriyorsun. Pahalı olanın şöyle artısı var, Sana aylık görev veriyor ve başarırsan sana FACEIT puanı veriyor. 150 bin 100 bin göreve göre değişiyor. Onunla alışveriş yapıp nakit olarak çevirebiliyorsun. Arkadaşım aylık görevini tamamlayıp gelen para ile bıçak alıp satmıştı

CS:GO hiç oynamadı isen FACEIT biraz zor gelebilir sana.

Yok hocam oynadım CS:GO. Ne zaman oynasam ya takım 1.si ya 2.siyim. Çok oynamadım şu zamana kadar, ama oyunu biliyorum. O zaman puan ile bir şeyler alınıyorsa 2.yi hiç almayayım. Matchmakinge göre FACEIT CS:GO olan(19TL'lik) nasıl?

Yok hocam oynadım CS:GO. Ne zaman oynasam ya takım 1.si ya 2.siyim. Çok oynamadım şu zamana kadar, ama oyunu biliyorum. O zaman puan ile bir şeyler alınıyorsa 2.yi hiç almayayım. Matchmakinge göre FACEIT CS:GO olan(19TL'lik) nasıl?
Hiç bir farkı yok, sırf görevler için Premium aldım yine toxic, yine avel takım arkadaşları denk geliyor. MM'den bir farkı kalmadı, eşleştirme sistemi berbat, 6 Levelsin takımına 1 level verip karşıya da 1 level veriyor ama karşıdakiler smurf oluyor, 165 Hz monitörleri ile + 10 pingle içimizden geçiyorlar.

Cidden çok farkı oluyor. Takımda oyunu salan tipler olmuyor pek. Ayrıca daha hırslı oluyorlar ve daha iyi takım oluyor bence. Ciddi ve hilesiz bir oyun istiyorsanız tek çare o gibi. Yine de arada oluyor saçma sapan tipler, çözüm yok ona maalesef. Hatta global Elo'da tam oyun sarıyorken oyunu bırakmama sebep oldular.

Tamam alayım dedim. Baktım aylık 34.99TL yazıyor. 1 senelik alırsan 19.9TL'ye geliyormuş :D. Neyse deneyelim bakalım. 2 hafta falan takılırım ama bakalım.
Hiçbir farkı yok, sırf görevler için Premium aldım yine toxic, yine avel takım arkadaşları denk geliyor. MM'den bir farkı kalmadı, eşleştirme sistemi berbat, 6 Levelsin takımına 1 Level verip karşıya da 1 Level veriyor ama karşıdakiler smurf oluyor, 165 Hz monitörleri ile + 10 pingle içimizden geçiyorlar.

34.99TL tam ödeyecekken söyledin hocam. Sence değmez mi? :D.
Tamam alayım dedim. Baktım aylık 34.99TL yazıyor. 1 senelik alırsan 19.9TL'ye geliyormuş :D. Neyse deneyelim bakalım. 2 hafta falan takılırım ama bakalım.

34.99TL tam ödeyecekken söyledin hocam. Sence değmez mi? :D.

@Silinen üye @nevale31 o kısmıda geçtim, ödemeye geldim. 41TL diyor bu seferde :D :D. Umarım 41TL'de kalır, can sıkıcı olmaya başladı bu durum. 19TL neyse ama 41TL ödenir mi bilemedim.

Son düzenleme:
200-300 saatiniz yoksa en az almayın sakın. 0 kill ile oyun bitirirsiniz Faceit'de.

Geri
Yukarı