FACEIT Premium abonelik görevler silinebilir mi?

eXa.d

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar FACEIT Premium görevleri her ay sonu yenileniyor ve bugün FACEIT Premium almayı düşünüyorum ancak kafama takılan bir şey var. Bir dahaki ayın başından Premium satın almış olduğum tarihe kadar görevleri yapsam satın aldığım tarihte fatura ödendiğinde görevler silinecek mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Cümleyi tam anlayamadım ama şöyle söyleyeyim. Siz 6 Nisan günü Premium aldınız diyelim. 1 Mayıs'a kadar Nisan ayının Premium görevlerinden yararlanabilirsiniz. 1 Mayıs günü görevler sıfırlanınca sizin de ilerlemeniz sıfırlanacak. 6 Nisan - 1 Mayıs arası olan süre zarfında o ayın görevlerini bitirmeniz gerek. Ek olarak aboneliğiniz bitene kadar 1 Mayıs - 6 Mayıs arası görevlerinden de yararlanabilirsiniz.

Cümleyi tam anlayamadım ama şöyle söyleyeyim. Siz 6 Nisan günü Premium aldınız diyelim. 1 Mayıs'a kadar nisan ayının Premium görevlerinden yararlanabilirsiniz. 1 Mayıs günü görevler sıfırlanınca sizin de ilerlemeniz sıfırlanacak. 6 Nisan - 1 Mayıs arası olan süre zarfında o ayın görevlerini bitirmeniz gerek. Ek olarak aboneliğiniz bitene kadar 1 Mayıs - 6 Mayıs arası görevlerinden de yararlanabilirsiniz.

Kral şöyle söyleyeyim 6 Nisanda aldım diyelim mayıs ayının başında görevler sıfırlandıktan sonra görevleri yapsam ödeme günü geldiğinde yani 6 Mayıs geldiğinde ay başından 6 Mayısa kadar yapmış olduğum görevler silinir mi? Yani ödeme yaptıktan sonra silinir mi?

Geri
Yukarı