FACEIT CS:GO ile FACEIT Premium abonelik farkı nedir?

APlusMath

Decapat
fotoğrafa ekledim arkadaşlar.
Bu farkları açıklayabilecek, anlatabilecek birisi var mı? İngilizceden türkçeye çevirerek anladım ama detaylı anlatacak var mı yani. Bana gelip türkçesini söylemeyin :D. En sondada ücretsiz var. Onda sanırım çok kanser edecek tip geliyormuş. Normal CS:GO bile ondan iyiymiş, çünkü ücretsiz olunca önüne gelen maçtan bir anda çıkıyormuş.

Denemek istiyorum FACEIT'i. çok fazla CS:GO oynamıyorum. Apex oyuncusuyum. İyi oyuncu sayılırım. CS:GO'da arada tadımlık giriyoruz arkadaşlarla, onlarda alacak. Öyle puan falan toplamalı, yok şu kadar oynarsan şu ödül gibi birşeyse 34TL'lik olan, ona abone olmayayım.

Dosya Ekleri

• AAA.jpg
    AAA.jpg
    91,9 KB · Görüntüleme: 633
200-300 saatiniz yoksa en az almayın sakın. 0 kill ile oyun bitirirsiniz FACEIT'de.

Oynadım dün gece ilk eli. Hayatımda ilk defa oynadığım ve hiç bilmediğim haritada çok iyi oynadım :D. CS:GO çok oynamadım ama FPS oyunlarını iyi bilirim. CS:GO'ya her sene girerim ama devamlılık yoktu yani o anlamda oynamadım. Ama adamlarda iyiydi eğlenceliydi.

Oynadım dün gece ilk eli. Hayatımda ilk defa oynadığım ve hiç bilmediğim haritada çok iyi oynadım :D. CS:GO çok oynamadım ama FPS oyunlarını iyi bilirim. CS:GO'ya her sene girerim ama devamlılık yoktu yani o anlamda oynamadım. Ama adamlarda iyiydi eğlenceliydi.
Kardeşim tilt eden bir yapın yok ise her türlü oynanır oyun. Trol tipler gelmiyor değil tabi fakat seviye yükseldikçe o insanlar da kayboluyor. 10 seviye civarında oynuyorum faceit'i. Genelde 5 giriyoruz fakat, ne bize nede karşıya trol geldiğini uzun zamandır hatırlamıyorum.

Kardeşim tilt eden bir yapın yok ise her türlü oynanır oyun. Trol tipler gelmiyor değil tabii fakat seviye yükseldikçe o insanlar da kayboluyor. 10 seviye civarında oynuyorum FACEIT'i. Genelde 5 giriyoruz fakat, ne bize ne de karşıya trol geldiğini uzun zamandır hatırlamıyorum.

Hocam FACEIT en uygun abonelik, aylık ödendiği takdirde vergilerle 41TL. ESEA, Steam üzerinden 16TL. Sizce hangisini oynayayım?

Hocam FACEIT en uygun abonelik, aylık ödendiği takdirde vergilerle 41TL. ESEA, Steam üzerinden 16TL. Sizce hangisini oynayayım?

Esea'da Türk serverlarında türklerle beraber oynuyorsun. Pingin düşük oluyor. 5 ay ESEA oynamış biri olarak sana tavsiyem ESEA alma. Aşırı tilt, küfürbaz insanlarla dolu. Eğer vaktin var ise görev yapabildiğin FACEIT Premium al. Sana verilen görevi yap ve FACEIT puanı ile değerli bir şey alıp nakit olarak çevir.

Esea'da Türk serverlarında türklerle beraber oynuyorsun. Pingin düşük oluyor. 5 ay ESEA oynamış biri olarak sana tavsiyem ESEA alma. Aşırı tilt, küfürbaz insanlarla dolu. Eğer vaktin var ise görev yapabildiğin FACEIT Premium al. Sana verilen görevi yap ve FACEIT puanı ile değerli bir şey alıp nakit olarak çevir.
Buna ek olarak görevler için alınacaksa minimum 20000 Faceit Puanı veren hesap için alınmalı. Şanslıysaan 100W'ye 75000 FP veren hesap denk gelebilir.

Vaktim çok yok oynama keyif için giriyorum hocam. Sizce ne yapayım?

Vaktim çok yok oynama keyif için giriyorum hocam. Sizce ne yapayım?
Bence alma, ilk başta eğlenir gibi olursun iyi adamlar falan gelir ama sonrasında asıl olayı görürsün. Premium kullanıyorum da konuşuyorum, boş vaatler değil bunlar yani. Eğer 5 Türk Premium /Faceit CS:GO kullanan bulabilirsen alınır.

Bence alma, ilk başta eğlenir gibi olursun iyi adamlar falan gelir ama sonrasında asıl olayı görürsün. Premium kullanıyorum da konuşuyorum, boş vaatler değil bunlar yani. Eğer 5 Türk Premium /Faceit CS:GO kullanan bulabilirsen alınır.
Nasıl hocam biraz detaylı anlatır mısın? Kötü oyuncu asla değilim. Pro değilim ama iyi sayılırım.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı