Faceit, ESEA sık sorulan sorular

• Konuyu başlatan kt2
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 40
  • Görüntüleme 15B
Kardeş hesap seçkin hesap mı?
Ücretsiz olmadan önce almıştım, merak etmeyin. Seçkin olmayan hesaptan yakınacak kadar deli değiliz şükür :)
1.Oyundaki normal rankiniza bir etkisi olmuyor, Faceit ve ESEA nin kendi rank sistemi var.
2.Bildigim kadariyla drop olmuyor.
3.ESEA’da Turkiye serveri var 15-20 ping ile oynayabilirsiniz, Faceit’te yok diye biliyorum ama dusuk pingli serverler mevcut.
ESEA' da türk serveri varsa ben seçimimi yaptım sanırım :)
Dostumuz seninde görebileceğin şekilde, yaşı küçük.
Kim için diyorsunuz acaba?
FaceIT kullanmana gerek yok.Zaten geforce now kullan ping düşer ve hile gelmez
İnternet bağlantım 8mbps/0.3mbps. Bu hızda geforce now kullansam önümdeki adamı göremem güzel kardeşim. Zaten bu tarz hizmetlere tek kuruş vermeye niyetim yok.

Son düzenleme:
ESEA ve Faceit'i karşılaştırmak mantıklı değil. İkisi birbirinden farklı şeyler.

ESEA:
Türk sunucusunda oyun bulmak çok zor 1-2 saat sürebilir.(Çoğu zaman yabancı sunucu gelir)
Verilen parayı hak etmiyor.

Faceit:
TSL satın alarak Türk sunucularında oynayabilirsiniz ama tavsiye etmem s*lak dolu orası.
Ücretsiz para vermeniz gerekmiyor.
5 kişilik, Türk ekiple girmek daha zevkli.
Maç bulma süresi yaklaşık 10-15 saniye.

Oyundaki rankını etkilemez. 64 tickrate ile 128 arasında dağlar kadar fark var. ESEA'da gene olarak İstanbul serveri kullanıldığı için pingin düşük olur. Ama orada da hep Türk'ler ile girmek zorundasın. Yabancı oyuncu çok nadir geliyor. ESEA önermem. ESEA'da da hileler mevcut. Drop olayı yok. Faceit 5vs5 free olarak girersen hata yaparsın. Premium şart.
Çok teşekkür ederim. Benim için en önemli şartlardan biri drop olayıydı, Steam sunucusu olmadığı için drop düşmesini pek ummuyordum zaten; ESEA&FACEIT kullanmama sebebim buydu başta. Yapacak bir şey yok official MM' e kaldık gene.
ESEA ve Faceit'i karşılaştırmak mantıklı değil. İkisi birbirinden farklı şeyler.

ESEA:
Türk sunucusunda oyun bulmak çok zor 1-2 saat sürebilir.(Çoğu zaman yabancı sunucu gelir)
Verilen parayı hak etmiyor.

Faceit:
TSL satın alarak Türk sunucularında oynayabilirsiniz ama tavsiye etmem s*lak dolu orası.
Ücretsiz para vermeniz gerekmiyor.
5 kişilik, Türk ekiple girmek daha zevkli.
Maç bulma süresi yaklaşık 10-15 saniye.
Teşekkürler öneriniz için.

Yeterli oyun tecrübesi ve aiminiz yoksa almayın.
Esea tryhard. Faceit ise 7-8 lv dan sonra tryhard olur. Genelde buralarda Mm’de hile geldiği için bu platformlara geçmezler. kendinlerini geliştirmek için alırlar bilmem anlatabildin mi.

Yeterli oyun tecrübesi ve aiminiz yoksa almayın.
Esea, tryhard. Faceit ise 7-8 lvl dan sonra tryhard olur. Genelde buralarda Mm’de hile geldiği için bu platformlara geçmezler. kendinlerini geliştirmek için alırlar bilmem anlatabildin mi.
Faceit, çok iyi bir ortam değil ama beleş olduğunudan tercih ediliyor.

Faceit ve Eseadan para kazanmak mümkün. Ama dediğim gibi rekabet çok olduğu için çok fazla rakipleriniz var.

Herkese iyi forumlar. Son maçlarımda fazlasıyla hileyle karşılaştığım için (40 seviyeyi doldurduğum için mi acaba) Faceit veya ESEA üzerinden CS:GO oynamak istiyorum. Ama aklımda birkaç soru var.

-İlk sorum CS:GO rütbemize etkisi olacak mı? Bu servisler üzerinden rekabetçi oynadıkça CS:GO Rekabetçi rütbem değişir mi? Yoksa farklı bir sistem mi işliyor?

-İkinci olarak ve benim için asıl önemli olan konu drop düşmesi meselesi. Matchmaking sonunda standart CS:GO serverlarında olduğu gibi item drop alıyor muyuz?

- Son sorum da serverlar hakkında. 128 tick server benim için aşırı önemli değil, ama olursa iyi olur. Ayrıca, hızı düşük bir paket kullanıyorum (8mbps download/~0.3mbps upload), 128 tick serverin ping üzerinde etkisi olur mu? Official Matchmaking' den FACEIT ve ESEA' ya geçtiğinizde pinginizde değişiklik oldu mu?

Bu arada FACEIT veya ESEA dışında öneriniz olursa onları da düşünebilirim, hangisinin kullanmamın daha iyi olduğunu da belirtirseniz harika olur.

Şimdiden teşekkürler, iyi forumlar.
Drop düşmesi bu kadar önemli mi sizin için? Bu platformlar üst düzey oyun ve hilelerden arınmak için yapılan platformlar. Gerçekten iyi bir oyuncu iseniz kesinlikle başlayabilirsiniz.

Geri
Yukarı