FACEIT görevlerine uğraşmaya değer mi?

Muhterem Musti

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
FACEIT'in ne gibi görevleri olduğunu, premium ile görevlerin alındığını vs. biliyorum. Şu ana kadar hiç premium almadım. Premium görev dışındaki ekstra avantajları nedir? Ortalama 50 TL verip deli gibi kasıp 5 bin TL'lik skin almaya değer mi?

Merhaba arkadaşlar,
FACEIT'in ne gibi görevleri olduğunu, premium ile görevlerin alındığını vs. biliyorum. Şu ana kadar hiç premium almadım. Premium görev dışındaki ekstra avantajları nedir? Ortalama 50 TL verip deli gibi kasıp 5 bin TL'lik skin almaya değer mi?

1 Sene önce falan almıştım iyi paralar kazanmak için hayatsız gibi oynaman lazım bence uğraşmaya değmez ama günde 5 6 saat CS oynuyorum halihazırda dersen alınabilir.

1 Sene önce falan almıştım iyi paralar kazanmak için hayatsız gibi oynaman lazım bence uğraşmaya değmez ama günde 5 6 saat CS oynuyorum halihazırda dersen alınabilir.
İş durumum yazın daha müsait oluyor ve bu sebeple de para için 5 6 saat çok değil bence 😁 Peki hocam müsaitseniz "hayatsız"dan kastınız nedir. Ne gibi şeyler var?

İş durumum yazın daha müsait oluyor ve bu sebeple de para için 5 6 saat çok değil bence 😁 peki hocam müsaitseniz "hayatsız"dan kastınız nedir? Ne gibi şeyler var?

Şu anda şartlar ne bilmiyorum YouTube'da vardır yakın zamandan çekilmiş bir video. Benim oynadığım dönem günde 7 Win falan almak gerekiyordu.

Şu anda şartlar ne bilmiyorum YouTube'da vardır yakın zamandan çekilmiş bir video. Benim oynadığım dönem günde 7 Win falan almak gerekiyordu.
Hocam çok saolun bir soru daha rica edeceğim. Malum CS'de çok toxic oyuncu kitlesi var ve win almayı zorlaştırıyorlar. Aynı şey FACEİT içinde geçerli mi?

Hocam çok sağ olun bir soru daha rica edeceğim. Malum CS'de çok toxic oyuncu kitlesi var ve Win almayı zorlaştırıyorlar. Aynı şey FACEIT içinde geçerli mi?

Dediğim gibi son dönem oynamadım CS'ye göre daha az toxic oyuncu olduğu söylenebilir ama illa trol vs olacak. Bence normal bir insanın kasabileceği bir şey değil FACEIT premium 1 gün kaçırmamanız lazım oyundan ciddili soğutur.

Hocam çok saolun bir soru daha rica edeceğim. Malum CS'de çok toxic oyuncu kitlesi var ve win almayı zorlaştırıyorlar. Aynı şey FACEİT içinde geçerli mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı