Alıcı Faceit Hesabı

Ayberk Ercan

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selam faceit hesabı arıyorum.
100 Win 100K point;
150 Win 150K point gibi.
Satanlar buradan yazabilir.

Faceit hesabıyla Steam hesabının ilişkisi kesilemiyor diye biliyorum. Faceit hesabını almak istediğinizde Steam hesabını da almanız gerekir. Eğer ilişki kesilebiliyorsa ben satabilirim.

Selam evet kesilmiyor. Her ikisini de alacağım.
Sizin görevler nasıl? Steam durumu nasıl?

Boşuna para bağlama hesaplara. Ben sana taktik vereyim ama biraz sabırlı olman gerekiyor. Free yeni hesap aç. 20 saat oyun süreni doldurduktan hesabını Faceit hesabına bağla. Yüksek görev gelene kadar bunu sürekli yap. Emin ol şaşıracağın görevler gelecek.

Cidden geliyor mu yahu? Benim bildiğim maksimum 60 Win 20K point veriyor.

Hayır. Her hesaba karışık olarak görev atar. Ve görevler her hesapta sabit kalır. Sürekli yeni hesap açıp 20 saati doldurduktan sonra açtığın her yeni hesabı Faceit hesabına bağla. Bağladıktan sonra görevler sol üstte gözükür. Yüksek görev için sabırlı olman gerekiyor.

Selam evet kesilmiyor. Her ikisini de alacağım.
Sizin görevler nasıl? Steam durumu nasıl?
Steam hesabımı satmak istemediğim için sıcak bakmıyorum olaya. Dediğim gibi Steam hesabı ile Faceit hesabı arasındaki ilişki kesilse detayları konuşurduk.

Steam hesabımı satmak istemediğim için sıcak bakmıyorum olaya. Dediğim gibi Steam hesabı ile Faceit hesabı arasındaki ilişki kesilse detayları konuşurduk.
Anladım malesef kesilmiyor. Her ikiside oluyor zaten burda değerli olan faceit hesabı. Atıyorum hesabınızda 30 madalya GLOBAL GLOBAL ULUYAN KURT / ESEA A+ Faceit 2500+ elo olsada bana fark etmiyor sadece görevli hesap arıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı