FACEIT Maç Bulamıyor

eneskara01

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Denizli
Artık normal CS rekabetçideki toxic insanlardan bıktığım için FACEIT'e geçtim ama aynı adamlar orada da vardı. Hatta troll yapmaya gelen birkaç kız grubuna bile denk geldim. Genelde Türk oyuncularda ilk yarıyı verdiğinde 2. yarıda oynamak istemeyen tiplerdi. Neyse şu Premium olayını gördüm. Bu Premium da herkes bir amaç uğruna kazanmak istediği için aşırı rekabetli keyifli bir oyun döndüğünü gördüm. Kaybetmek bile insana tecrübe kazandırıyordu. Ama bazen aynı toxic oyuncular yüzünden aynı gün içinde 5 Level'den 3 Level'e düştüm ancak benim bahtımı mı diyeyim şansımı mı diyeyim FACEIT'te artık her gün bir sorun oluyor ve maç arayamıyorsunuz. Maça giremiyorsunuz hele ki bu gün 9 saattir maça giremiyoruz.

Edit: Bu yazıyı yazarken maç araması başlatıldı vay be... Yine de paylaşayım dedim.

Dosya Ekleri

• faceit.PNG
    faceit.PNG
    216,5 KB · Görüntüleme: 294
Son düzenleyen: Moderatör:
Biz Rus'lara suç atıyoruz ama aslında oyunu bozan toxic türkler veya insanların oyununu trolleyenler artık CS oynamak haz vermiyor kendi takımınla girmedigin surece bu durum devam eder gider. Kendimden biliyorum bir ara türklerle girdiğimde adam round kaybetmekten haz alıyordu her kaybettiğimiz de gülüyordu saçma bir şekilde rank kasmak artık zevk vermiyor önceden bir hedef uğruna ama şimdi o da yok.

Biz Rus'lara suç atıyoruz ama aslında oyunu bozan toxic türkler veya insanların oyununu trolleyenler artık CS oynamak haz vermiyor kendi takımınla girmedigin surece bu durum devam eder gider. Kendimden biliyorum bir ara türklerle girdiğimde adam round kaybetmekten haz alıyordu her kaybettiğimiz de gülüyordu saçma bir şekilde rank kasmak artık zevk vermiyor önceden bir hedef uğruna ama şimdi o da yok.
Neden konu dışı mesaj attınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı