FACEIT Nasıl Kullanılır?

• Konuyu başlatan TwoBee
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 22
  • Görüntüleme 18B
Evet. Csgo'dan zevk almak istiyorsanız yapabileceğiniz en iyi şey kendi arkadaşlarınızla girmektir. Böylece anlaşarak oynayabilir ve oynadığınız çoğu oyunu alırsınız. Csgo bir takım oyunu ve koordineli oynandığı zaman kazanılabilir.
Doğru söylemişsiniz hep tek girerim 4 kişi girenler gelir takıma ya batırırlar ya çıkarırlar ama hep battım :D

Ücretsiz hesap ile daily ladder yani günlük olarak sıfırlanan lige girebilirsin. Premium aldığında ise monthly laddera katılabilir ve trollerden kurtulabilirsin :)

Evet MM'den iyi fakat bende binbir hevesle girdiğim maçlardan istedikleri harita çıkmayınca troll yapan oyunculardan nasibimi alıyordum.

Şükürler olsun hiç denk gelmedi bana.

Ücretsiz hesap ile daily ladder yani günlük olarak sıfırlanan lige girebilirsin. Premium aldığında ise monthly laddera katılabilir ve trollerden kurtulabilirsin :)
Peki bu ücretli hesap türlerinden biraz bahseder misiniz? Hangisi ne işe yarıyor, ücreti ne kadar...

2 Çeşit satın alma tipi var, biri sadece istediğin oyun için, diğeri faceitin bünyesinde barındırdığı CS:GO dahil bütün oyunlar için. Nedi bu oyunlar? CS:GO, PUBG, Team Fortress 2, DOTA 2, WoT ve LOL. Eğer bu paketi almak istersen aylık 10.99$ ama yıllık satın alırsan aylık 7.99$ gibi bir tutarı mevcut. Sadece bir oyun için istersen de, aylık 6,99$ yine aynı şekil yıllık satın alımda aylığı 4,17$'a denk geliyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı