FACEIT tamamen nasıl kaldırılır?

harunEr

Centipat
Merhaba arkadaşlar. FACEIT'e üye oldum 2 maç attım ama benim hoşuma gitmedi. FACEIT Client'i falan indirmiştim Denetim Masası'ndan kaldırdım ve ticket attım FACEIT'e hesabımı silmeleri için Steam hesabıma bir şey olur mu ve FACEIT'in kalıntısı kalıyor mu bilgisayarda yoksa tamamen kalkmış mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
FACEIT, CS:GO için en güvenilir servislerden birisidir. Herhangi bir phising (yanıltmak amaçlı gönderilen gerçek görünümlü sahte web siteleri) bağlantısına tıklayıp Steam ile giriş yapmadığınız sürece hiç bir zararı yoktur. Ticket yolladıysanız kendi servis kullanım koşullarına göre Faceit destek ekibi harekete geçecektir. Kısacası Steam hesabınıza bir zararı olmaz.

FACEIT hesabını sildirmenizi önermem. Hesap silinse bile o Steam hesabı için başka bir FACEIT hesabı oluşturup bağlayamazsınız. Her Steam hesabına sadece bir tane FACEIT hesabı bağlayabilme kuralı var. İleride pişman olup FACEIT üzerinden oynamak gibi bir şey isterseniz başka bir Steam hesabı açmanız gerekecek. Hesap kalsın, zararı olmaz.

Merhaba arkadaşlar. FACEIT'e üye oldum 2 maç attım ama benim hoşuma gitmedi. FACEIT Client'i falan indirmiştim Denetim Masası'ndan kaldırdım ve ticket attım FACEIT'e hesabımı silmeleri için Steam hesabıma bir şey olur mu ve FACEIT'in kalıntısı kalıyor mu bilgisayarda yoksa tamamen kalkmış mıdır?
Sakin ol şampiyon faceit bu hiçbir şey olmaz ayrıca faceit oyna gelişirsin.

Steam hesabına bir şey olmaz. Niye bu kadar endişelendin ki? FACEIT'de hile falan mı açtın?

Endişelenmedim kardeş Client diye bir dosya indirdim FACEIT Client oynadım beğenmedim 11 yıllık rozetim var ne hilesi?

Sakin ol şampiyon FACEIT bu hiçbir şey olmaz ayrıca FACEIT oyna gelişirsin.

Ben zaten lemim kardeşim supremden düşmeyim daha ne gelişmesi :))

Konu dışına çıkmayalım, silmek istiyorsa yardımcı ol bilgin yoksa yazma sırf FACEIT senin için iyi diye neden insanların fikrine karşı çıkıyorsun?

Teşekkür ederim.

Revo Uninstaller ile FACEIT ve kalıntı dosyalarını silebilirsiniz.

Program filese falan baktım dosyası yok hiç Denetim Masası'ndan da kaldırdım temp dosyalarını da sildim herhalde bu programa gerek kalmadan kalıntı dosyası kalmamıştır.

FACEIT hesabını sildirmenizi önermem. Hesap silinse bile o Steam hesabı için başka bir FACEIT hesabı oluşturup bağlayamazsınız. Her Steam hesabına sadece bir tane FACEIT hesabı bağlayabilme kuralı var. İleride pişman olup FACEIT üzerinden oynamak gibi bir şey isterseniz başka bir Steam hesabı açmanız gerekecek. Hesap kalsın, zararı olmaz.

Nasıl bir daha bağlayanıyacak mıyım hesabımı.

Geri
Yukarı