FACEIT oynayan Kazakistanlılar çok iyi oynuyor

AtaBugra

Decapat
Evet, gelelim benim ilk FACEIT maçlarıma. Karşıma 3 tane 100 pingli adam geldi. Tamam dedim, bunları yeneriz, 100 pingli adam yürüyemez bile ama gel gör ki herif Xantares mübarek. Uçarak HS'ler mi dersin, imkansız vuruşlar mı dersin, laglanmamak mı dersin? Bu Kazakistanlıları FACEIT'ten uzaklaştırmak lazım. Yok mu Kazaklara özel server? Kendi aralarında takılsınlar. Neyse gelelim bugüne, geldi 3 tane Kazak Xantares, yine aynı şeyler oldu. Irkçılık yapmak istemiyorum ama bunlar gerçekten ne abi? İşin garip kısmı bütün Kazaklar böyle. Sadece birkaç kişi olsa neyse de hepsi böyle. İşte yasaklamak lazım.

Benim karşıma çoğu zaman böyle adamlar geliyor. En az 2-3 kişinin pingi 100-150 arası oluyor ve o pingi olanlar ne hikmetse hep en çok killi olanlar oluyor. Çoğu hile diye düşünüyorum

Bu arada dediğine harbiden katılıyorum çünkü FACEIT'te 1 LVL Xantares'ten tut 7 LVL adam vuramayanlar, kendilerini boostlatanlar, Hile şüphesi olanlar, 3-4 LVL arası FACEIT GOD olanlar, trolleyenler falan her türlü insan var ve hiçbirine el atmıyorlar masum insanlara AC zorunluluğu falan veriyorlar.

Geri
Yukarı