FACEIT para almadı ama üyelik verdi

furkansen130

Femtopat
Daha fazla  
Geçen ay FACEIT premium aldım, dün kartımdan parayı çekecekti ama kartımda para olmadığı için doğal olarak alamadı. Ama FACEIT bunu onayladı ve bu ay ödendi olarak gösterdi.

facet1.png

Kartımdan otomatik ödeme denemiş fakat limit olmadığından çekememiş. Acaba kartımda limit açıldığı zaman ödeme çekecek mi veya FACEIT üyeliğimi mi iptal edecekler bilgisi olan birisi var mı? Aynı konuyu 1 ay öncesinde başka bir arkadaş daha açmış @oscargorkem adında birisi. Yanıtlayabilirseniz çok sevinirim. Diğer arkadaşın açtığı başlık ( FACEIT para almadı ama üyelik verdi )

@LEFT hayır kimse abonelik hediye etmedi, karttan ödeme almaya çalışmış fakat alamadığı halde bu ay içinde premium ödenmiş gibi hesaba üyelik tanımlamış

Sonraki ay ücretlendirme yapabilir kullandığın süre boyunca.
premiumu bu ay hiç kullanmasam diğer ay yine kartımdan çekmeye çalışacak mı acaba onu merak ediyorum. premium gözüküyor diye maç atmamalı mıyım ödeme almasın diye? bu konuyu bilen başına gelen bir arkadaş lütfen yardımcı olsun.

@LEFT hayır kimse abonelik hediye etmedi, karttan ödeme almaya çalışmış fakat alamadığı halde bu ay içinde premium ödenmiş gibi hesaba üyelik tanımlamış.

Premiumu bu ay hiç kullanmasam diğer ay yine kartımdan çekmeye çalışacak mı acaba onu merak ediyorum. Premium gözüküyor diye maç atmamalı mıyım ödeme almasın diye? Bu konuyu bilen başına gelen bir arkadaş lütfen yardımcı olsun.

Başıma gelmedi ama farklı bir ödeme de başıma geldi ücret almadı ama 1 ay kullandım ikinci ay tekrar çekmeye çalıştı ve ödeme alamadığı için üyelik veremedi ödeme yapmamı istedi büyük ihtimal bu da öyle olur ama dediğim gibi FACEIT için böyle bir durum başıma gelmedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı