Faceit Premium görev sistemi nasıl işliyor?

Leon Kennedy

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bu Faceit Premium görev sistemi nasıl işliyor? Bazı yerlerde görevler şansa göre 1 kere geliyor ve her ay o görevler tekrar ediyor diyorlar bazılarında her ay şansına geliyor diyorlar. Bana geçen ay olan görevlerin aynısı geldi tekrardan. Bende acaba ligimize göre her ay görevler değişiyor gibisinden düşündüm. Bu konularda bilgili bir arkadaş varsa yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Görevler hesabında ilk neyse hep o kalıyor ve Premium alırasan yapabilirsin eğer görev 12.500 ise tavsiye etmem Premium ama 20K ya da 100K ise kesinlikle ederim 20K ya 120 110 liralık itemler cekebiliyorsun bir de ladderlar var eğer orada da ilk 10'a girersen belirli ödüller alıyorsun Premium aylık 60 liraya geliyor fakat stok olmuyor bazen bende 25K var ilk ayımdayım ama daha stoklar gelmedi ticket atmistim ay başında dediler bekliyorum bakalım.

Görevler hesabında ilk neyse hep o kalıyor ve Premium alırasan yapabilirsin eğer görev 12.500 ise tavsiye etmem Premium ama 20K ya da 100K ise kesinlikle ederim 20K ya 120 110 liralık itemler cekebiliyorsun bir de ladderlar var eğer orada da ilk 10'a girersen belirli ödüller alıyorsun Premium aylık 60 liraya geliyor fakat stok olmuyor bazen bende 25K var ilk ayımdayım ama daha stoklar gelmedi ticket atmistim ay başında dediler bekliyorum bakalım.
Benim arkadaşın her ay değişiyor görevleri. Yanlışınız var.

Bir hesapta bir tür görev oluyor ve değişmiyor hatta bunun ticareti bile dönüyor 150-200W'in görevli hesaplar oldukça değerli.

Mayıs'ın ortasında almıştım fakat görevleri yapmadım. Neyse bir tane daha hesap açıcam mecbur. Teşekkürler.
Ayın ortasında premium alırsanız 1 ayda 2 kere görev yapabilirsiniz.
Görevi tamamladığım anda puan geliyor mu yoksa ay başını mı beklemem gerekiyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı