FACEIT puan kasma sistemi nasıl işliyor?

lavish

Picopat
Daha fazla  
FACEIT Premium almadan puan kasamıyoruz ama Premium alınca sadece görevlerle mi kasılıyor? Ya da günlük görev mi var? Yoksa her Win aldığımızda bize puan veriyor mu? Veriyorsa kaç point veriyor?

Her hesaba kayıtlı görevler oluyor, bu görevler hesaplara kayıtlı ve değişmeyen görevler.

Görevler günlük değil, aylık şekilde işliyor.

Ayda 60W -> 12.000 Faceit Puanı gibi.

Daha yeni tclden girdim lose aldım kanka puan durumuna göre ama bence aimin ve oynayışın iyiyse Level'e pek bakma zaten yükselirsin yavaş yavaş yükselmek daha iyi alısıyorrsun gelişiyorsun.
Puan Sistemi'de farklı bazı hesaplar 100.000 puan veya 50.000 puan alıyor şans ./
FACEIT puanı her Win aldığın görevine +1 olarak eklenir 60W'in alırsan veya 100W'in ona göre karşılığında puanını alırsın.

Daha yeni tclden girdim lose aldım kanka puan durumuna göre ama bence aimin ve oynayışın iyiyse Level'e pek bakma zaten yükselirsin yavaş yavaş yükselmek daha iyi alısıyorrsun gelişiyorsun.
Puan Sistemi'de farklı bazı hesaplar 100.000 puan veya 50.000 puan alıyor şans ./
FACEIT puanı her Win aldığın görevine +1 olarak eklenir 60W'in alırsan veya 100W'in ona göre karşılığında puanını alırsın.
Mesela bu alacağım puanı önceden görme imkanım yok değil mi? İlla premium almak lazım ondan sonra gösteriyor ne kadar vereceğini sanırım?

Geri
Yukarı