Faceit Premium vs. Esea Premium

emre0987

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,

2-3 ay önce Faceit'te oynamaya başladık hileden bunalıp. Dün 1vs1 gireyim dedim, adam karşımda doğup arkamdan beni vurmaya başladı, meğer arkamdaki duvarın içinden çıkıp bana sıkıyormuş. İlk 4-5 el kulaklık bozuldu sandım öyle söyliyim size. Faceit'te hile %1 falan var sanıyordum ama sonrasında youtube'da video araştırması falan yapınca baya baya bütün kolsuzların faceitte bile güzel güzel hile açtığı videolara denk geldim.

Faceit premium veya Esea premium alırsam ekstradan bir anti-cheat olayı var mı ? Yoksa sadece para verip ayrıcalıktan faydalanıp istediğin haritada oynama olayı falan mı var? Faceit veya Esea'da premium'u olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim.

Başka platformlar varsa onları da önerebilirsiniz.

Faceit'in anticheat özelliğini aktif ettiniz mi?

Premium alırsan sadece premium oyuncularla eşleşirsin ve hile olasılığını acayip derece de azaltır. Zaten Anti Cheat olayı normal faceit 5v5'de de var. Faceit Premium öneririm.

Faceit'in anticheat özelliğini aktif ettiniz mi?
Aktif olmadan oyuna girmiyor zaten.
Premium alırsan sadece premium oyuncularla eşleşirsin ve hile olasılığını acayip derece de azaltır. Zaten Anti Cheat olayı normal faceit 5v5'de de var. Faceit Premium öneririm.
Premiumlarla eşleşeceğim için mi hile olasılığı azalacak, yoksa premium için ayrı bir AC mi mevcut? Biraz baktım da ESEA daha iyi diyorlar, sadece maç bulma süresi daha uzunmuş.

Aktif olmadan oyuna girmiyor zaten.
Premiumlarla eşleşeceğim için mi hile olasılığı azalacak, yoksa premium için ayrı bir AC mi mevcut? Biraz baktım da ESEA daha iyi diyorlar, sadece maç bulma süresi daha uzunmuş.
Premium alırsan tabii ki hile gelme olasılığı daha az. Bildiğim kadarıyla ayrı bir AC mevcut değil.

Hiçbiri. ESEA egoistlerle dolu oyuncular. Sanki kendilerini e-sporcu sanan beyinsiz topluluğu. Faceit ise hilecilerle dolu bir yer. Faceit'in işe yarayan tek tarafı FPL. İllaha almam lazım diyorsan Faceit al. ESEA ölü yer artık server bulamıyor.

Hiçbiri. ESEA egoistlerle dolu oyuncular. Sanki kendilerini e-sporcu sanan beyinsiz topluluğu. Faceit ise hilecilerle dolu bir yer. Faceit'in işe yarayan tek tarafı FPL. İllaha almam lazım diyorsan Faceit al. ESEA ölü yer artık server bulamıyor.
Arkadaşın dediklerine harfiyen katılıyorum. ESEA'da maalesef bir tane adamı vuramayınca hemen bağırıp, çağıran çocuklarla dolu. O yüzden FACEIT diyorum.

ASEA'daki oyuncu sayısı az, ek olarak duruma göre çok bekleme durumun var. Faceit premium alınca her şey güzel oluyor sanma, yine kanser insanlar orada da var özellikle alt seviyelerde. Oynayacağın grup belliyse Faceit devam edilebilir, premium şart değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı