FACEIT takım yüzünden kaybediyorum

Unknown873

Decapat
Ya gerçekten şunu söylemek istiyorum, 1 haftadır 30 maç attım faceitta 30 maçın da 30unu nasıl kaybettim biliyor musunuz? Kendi takımımın aptallıklarıyla, karşı takımın iyi oynamasıyla 30 maçım lost ya. Ya sizde de oluyor mu bu? Bana asla ve asla sağlam oyunca gelmiyor takımıma, karşı takıma resmen esl oyuncuları geliyor. Abi vallahi bıktım ya artık. Her maçım böyle olmak zorunda mı ya. Elom da yani makul bir seviye de üstüne üstlük karşı takımın elosu benle aynı (normal olanı bu zaten de). Hani karşı takımın, benim takımın eloları aynı olmasına rağmen neden benimkiler kötü, karşı takım iyi. Bunu bir türlü anlayamıyorum.

30 maç kaybettiğine göre 1-2-3 level olmalısın. Tüm sorun her zaman takımda olamaz. Evet bıçak roundunu kaybedince satanlar dahi oluyor ama 30'da 30 kayıp olmaz. Cehennem ELO'dasın ama rakiplerinde o şekilde onlarda da toksik oyuncu var. TCL gibi Türk CS topluluklarına katılıp oradaki oyuncularla lobi kurarak girmeyi deneyebilirsin.

30 maç kaybettiğine göre 1-2-3 level olmalısın. Tüm sorun her zaman takımda olamaz. Evet bıçak roundunu kaybedince satanlar dahi oluyor ama 30'da 30 kayıp olmaz. Cehennem ELO'dasın ama rakiplerinde o şekilde onlarda da toksik oyuncu var. TCL gibi Türk CS topluluklarına katılıp oradaki oyuncularla lobi kurarak girmeyi deneyebilirsin.
30 maçın arasında tclye katıldıklarımda var. Ya aslında 3 leveldim de işte düştüm takım yok bir şey yok.

Rekabetçi bir oyunda sürekli kazanamazsin. Bunu bilerek oynamak gerek sanirim. Ben kaybedince oyundan soğuyorum. Senin 30'da 30 lose biraz abarti gibi geldi.
Ya abartı değil de gerçekler diyelim. Hem elo kasmaya takım da bulamıyoruz doğru dürüst. Her maç win olacak takım da olmadığına göre.

Hacı boş ver bence oynama 1 hafta da 30 maçı kaybediyorsan kronik bir şey var herhalde nasıl denk gelmiş. :D
Hayır hani illa 30 maçtan değil insan bir win bir los bir win bir los olmaz mı ya? Koskoca maçı da tek başıma taşıyacak halim yok. Ya oynayışım da ideal şükür.

Arada olur öyle, birkaç gün ara verin. Yenilip o hırsla devam ettikçe sizin veriminiz de düşüyor.

1680860072301.png

Ben de şu durumu 2 defa yaşadım 9 seviye olacakken 6'ya düşüp duruyordum ara vermek en iyisi olur.

Arada olur öyle, birkaç gün ara verin. Yenilip o hırsla devam ettikçe sizin veriminiz de düşüyor.

Eki Görüntüle 1730409

Ben de şu durumu 2 defa yaşadım 9 seviye olacakken 6'ya düşüp duruyordum ara vermek en iyisi olur.
Ya ben sizi konularımda hep görüyorum hep de cevaplıyorsunuz, sağ olun cidden☺️ Yok çok şükür hiç sinirli bir yapım yoktur asla. Ama hani benim de elo çıkma hedeflerim oluyor. Bir de şöyle bir şey mesela ilk round bıçak roundu oluyor ya? Onda bile anında roundu verdiğimizde maça devam etme enerjim düşüyor. Ama gene de çok teşekkürler☺️

Ya ben sizi konularımda hep görüyorum hep de cevaplıyorsunuz, sağolun cidden☺️ Yok çok şükür hiç sinirli bir yapım yoktur asla. Ama hani benim de elo çıkma hedeflerim oluyor. Bir de şöyle bir şey mesela ilk round bıçak roundu oluyor ya? Onda bile anında roundu verdiğimizde maça devam etme enerjim düşüyor. Ama gene de çok teşekkürler☺️
Bıçağı verseniz de sorun olmaz, ben bazı maplerde T başlamayı daha çok seviyorum yanındaki oyuncularla beraber oynayabilirsen özellikle. Solo oynayınca mecbur üst üste kaybetmelere falan alışmak gerekiyor. Maç içerisinde mental olarak düşmemek önemli, FACEIT maçları daha bir zevkli olur oyundan düşmediğin sürece.

Eki Görüntüle 1730409

Hatta şöyle son zamandaki maçlarım;

Bıçağı verseniz de sorun olmaz, ben bazı maplerde T başlamayı daha çok seviyorum yanındaki oyuncularla beraber oynayabilirsen özellikle. Solo oynayınca mecbur üst üste kaybetmelere falan alışmak gerekiyor. Maç içerisinde mental olarak düşmemek önemli, FACEIT maçları daha bir zevkli olur oyundan düşmediğin sürece.
Teşekkürler. Peki takım konusunu nasıl çözebilirim? TCL'ye giriyorum ama orası da pek sağlam olmuyor takım.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-04-07 124109.png
    Ekran görüntüsü 2023-04-07 124109.png
    295,8 KB · Görüntüleme: 186
  • Ekran görüntüsü 2023-04-07 124133.png
    Ekran görüntüsü 2023-04-07 124133.png
    135,8 KB · Görüntüleme: 183
Teşekkürler. Peki takım konusunu nasıl çözebilirim? TCL'ye giriyorum ama orası da pek sağlam olmuyor takım.

Sürekli oynayacak sabit arkadaşların olmadığı sürece takım konusu hep muamma. TCL'i pek önermiyorum klasik Türk oyuncular var toxic, baiter, her şeyi bildiğini sanan... Her türlüsü dolu.

Geri
Yukarı