FACEIT TF 2 Gereklilikleri Nedir?

meonord

Femtopat
Daha fazla  
FACEIT üzerinden TF2 oynayarak ücretsiz FACEIT puanı kazanmak için FACEIT hesabıma TF2'nin bağlı olduğu Steam hesabımı bağlamak istiyorum. Steam hesabımı FACEIT'e girdikten sonra böyle bir pencere beni karşılıyor. FACEIT desteğe yazdım ama herhangi bir şekilde elde tutulur bir sonuç alamadım. Açılan pencerede gereklilikleri karşılamadığım söyleniyor peki bu gereklilikler nedir? Bu konu hakkında bilgisi olan var mı veya FACEIT üzerinden TF2 oynayanlar varsa onlarda açık olan kısımlar nelerdir? Ranked, tamamlanmış görevler veya oyun içi level vs. olabilir.

1668956385862.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçen sene faceit üzerinden çok fazla TF2 oynadım ama artık eskisi kadar Faceitte oynanan bir oyun değil, yaşadığınız sorunu da ilk kez görüyorum hiç böyle birşeyle karşılaşmadım ben.

Geçen sene FACEIT üzerinden çok fazla TF2 oynadım ama artık eskisi kadar FACEIT'te oynanan bir oyun değil, yaşadığınız sorunu da ilk kez görüyorum hiç böyle bir şeyle karşılaşmadım ben.

Evet genel olarak TF2'nin oyuncu sayısını göz önünde bulundurursak face-it oyuncu sayısının ne kadar az olabileceği gayet açık. Fakat şöyle bir durum var ben çok fazla TF2 oynamıyorum yaklaşık 12 saatim falan var. Sen oynadığın dönemlerde Ranked'ın açık mıydı, levelın kaçtı veya yeni başlayanlar için görevler vs varsa onları yaptın mı? Çünkü yeni başladığım için bunlarla uğraşmadım sadece basit eğlence modlarını oynadım ve durumun bunlardan kaynaklandığını düşünüyorum ama emin olamadım.

Evet genel olarak TF2'nin oyuncu sayısını göz önünde bulundurursak face-it oyuncu sayısının ne kadar az olabileceği gayet açık. Fakat şöyle bir durum var ben çok fazla TF2 oynamıyorum yaklaşık 12 saatim falan var. Sen oynadığın dönemlerde Ranked'ın açık mıydı, levelın kaçtı veya yeni başlayanlar için görevler vs varsa onları yaptın mı? Çünkü yeni başladığım için bunlarla uğraşmadım sadece basit eğlence modlarını oynadım ve durumun bunlardan kaynaklandığını düşünüyorum ama emin olamadım.
Faceit TF2 de oyuncu sayısı az olduğu için sadece 1 tane ranked modu oynanıyordu benim zamanımda. Belirli bir ekip vardı her gün aynı ekip oynuyordu, ilk ay pek bi görev yoktu ama sonrasında çok fazla görev verdi. TF2 oyunu ile Faceitten topladığım puanlarla CS:GO skin almıştım o zamanlar toplam değeri 800 tl ye yakındı. Ama tabi bu puanları toplayabilmek şuan için imkansız diyebilirim.

FACEIT üzerinden TF2 oynayarak ücretsiz FACEIT puanı kazanmak için FACEIT hesabıma TF2'nin bağlı olduğu Steam hesabımı bağlamak istiyorum. Steam hesabımı FACEIT'e girdikten sonra böyle bir pencere beni karşılıyor. FACEIT desteğe yazdım ama herhangi bir şekilde elde tutulur bir sonuç alamadım. Açılan pencerede gereklilikleri karşılamadığım söyleniyor peki bu gereklilikler nedir? Bu konu hakkında bilgisi olan var mı veya FACEIT üzerinden TF2 oynayanlar varsa onlarda açık olan kısımlar nelerdir? Ranked, tamamlanmış görevler veya oyun içi level vs. olabilir.

Eki Görüntüle 1579331
TF2 hesabınız premium mu?

FACEIT TF2 de oyuncu sayısı az olduğu için sadece 1 tane ranked modu oynanıyordu benim zamanımda. Belirli bir ekip vardı her gün aynı ekip oynuyordu, ilk ay pek bir görev yoktu ama sonrasında çok fazla görev verdi. TF2 oyunu ile FACEIT'ten topladığım puanlarla CS:GO skin almıştım o zamanlar toplam değeri 800 TL'ye yakındı. Ama tabii bu puanları toplayabilmek şu an için imkansız diyebilirim.

Açıkçası şu an için sadece 800 puan yeterli. 5K puanda 50 liralık Steam wallet key veriyor onun için bu çabam :).

TF2 hesabınız Premium mu?

Premium'u oyun içi mağazadan 1 tane item alarak yaptım (en azından yaptığımı düşünüyorum). Ve ayrıca mann co kepi ve oyun içinde konuşabilme yeteneğim de var. Okuduğum yazıda bu şekilde olabileceğim söyleniyordu.

Açıkçası şu an için sadece 800 puan yeterli. 5K puanda 50 liralık Steam wallet key veriyor onun için bu çabam :).

Premium'u oyun içi mağazadan 1 tane item alarak yaptım (en azından yaptığımı düşünüyorum). Ve ayrıca mann co kepi ve oyun içinde konuşabilme yeteneğim de var. Okuduğum yazıda bu şekilde olabileceğim söyleniyordu.
Hocam o zaman saat mantığı vs. vardır diye düşünüyorum bende böyle bir şeyi ilk defa görüyorum çünkü.

Hocam o zaman saat mantığı vs. vardır diye düşünüyorum bende böyle bir şeyi ilk defa görüyorum çünkü.

Alta aldım 20-30 saat olsun en azından. Teşekkür ediyorum.

Benim gibi problem yaşayan olursa diye şuraya ekleyeyim: Eğer TF2 oynama süreniz 30 saatin altındaysa face-it giremiyorsunuz. Bunun için oyunu alta alıp 30 saate kadar bekleyebilirsiniz. İyi sosyaller.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı