Çözüldü FACEIT'ta seviye atlamak için premium almak gerekir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Metemo

Centipat
Daha fazla  
Bugün arkadaşım ile FACEIT oynadık o daha yeni başladı ve 4 maç boyunca 2 maçta bir seviye atladı şu an 4 seviye oldu. Ben ise 1. seviye kaldım oynadığımız 4 maçı da 30 40 vurarak MVP olarak tamamladım ve beni seviye atmıyor. Benim hesabım eski ona yeni açtık neden böyle bir sorun oluyor? Ben seviye atlayabilmek için Premium mu almam gerekiyor?

Ben Premium aldım, 5 Level'dan 1'e düştüm. Premium lobisi tek girersen daha berbat. Level atlamak istiyorsan TCL lobisine gir türklerle oyna. Böyle geri çıktım.

Hayır premium almanıza gerek yok. Faceit hesabını yeni açtıysa ilk 3 maçında çok yüksek puan(hatırladığım 150 puan olması lazım) kazanılıp/kaybedilir. Arkadaşınız o yüzden level atlamıştır. Maç sonunda arkadaşınıza 150 puan, size 24-30 arası puan gelmiştir. 3 maçtan sonra puan kazanım durumu sizinle aynı olacaktır. :)

1682775079483.png

Sağdaki dünya ve TR sıralamamda artmıyor hiçbir şekilde 5V5 ranked oynuyorum.

Hayır Premium almanıza gerek yok. FACEIT hesabını yeni açtıysa ilk 3 maçında çok yüksek puan(hatırladığım 150 puan olması lazım) kazanılıp/kaybedilir. arkadaşınız o yüzden level atlamıştır. Maç sonunda arkadaşınıza 150 puan, size 24-30 arası puan gelmiştir. 3 maçtan sonra puan kazanım durumu sizinle aynı olacaktır. :)

Anladım yani bir 5 6 maç sonra 4 olurum bende 30 kil ve 5 6 Win ile.

Eki Görüntüle 1759344

Sağdaki dünya ve TR sıralamamda artmıyor hiçbir şekilde 5V5 ranked oynuyorum.

Anladım yani bir 5 6 maç sonra 4 olurum bende 30 kil ve 5 6 Win ile.
Daha fazla maç gerekebilir. 30 puan aldığınızı varsayarsak 800 puandan sonra(şu an 625 puandasınız) 2. seviyeye yükseliyorsunuz. 6 maç sonra 2. seviye hayırlı olsun. :)

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı