FACEIT'te az saati olan oyuncu çok vurdu

K9Meliha

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, dün oldu bu olay adamın Steam seviyesi 0.CS'de 80 saati var, herif 60 vurdu. Bugün de girdim kiminin profili daha oluşmamış kiminin 10 saniye CS'si var, çatır çatır vuruyorlar. Bir de bazılarının FACEIT AC'si açık değil benim takımıma da geliyor bunlardan hile mi aga bunlar? DM maçında Pro oyuncuların olduğu serverlerde neredeyse her el ilk 3 giriyorum. Çoğunlukla birinci oluyorum. Delireceğim artık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, dün oldu bu olay adamın Steam seviyesi 0.CS'de 80 saati var, herif 60 vurdu. Bugün de girdim kiminin profili daha oluşmamış kiminin 10 saniye CS'si var, çatır çatır vuruyorlar. Bir de bazılarının FACEIT AC'si açık değil benim takımıma da geliyor bunlardan hile mi aga bunlar? DM maçında Pro oyuncuların olduğu serverlerde neredeyse her el ilk 3 giriyorum. Çoğunlukla birinci oluyorum. Delireceğim artık.

FACEIT AC Windows 7 desteklemiyor öncelikle arkadaş Windows 7 kullanıyor olabilir muhtemelen hile değilse smurftür her türlü maç demosunu görmeden bir şey söyleyemem.

Şimdi ilk gördüğümde "ağlama" dedim yalan yok. Kendim bir hileciyim ve bu faceit ilk maçlarında galiba anticheat serbest diye biliyorum. İlk 2 3 maçımı hile ile geçirmiştim galiba. Size de böyle gelmiş olabilir..

Yanlışım varsa düzeltin!!

Smurf olabilir. Veya adam yetenekli 😃
Diğer oyunlardan alışmış da olabilir. Ben R6 oynarken CS denediğimde iyi vuruyordum.

Şimdi ilk gördüğümde "ağlama" dedim yalan yok. Kendim bir hileciyim ve bu FACEIT ilk maçlarında galiba anticheat serbest diye biliyorum. İlk 2 3 maçımı hile ile geçirmiştim galiba. Size de böyle gelmiş olabilir.

Yanlışım varsa düzeltin!

Kim bilir kaçıncı maçım.
Smurf olabilir. Veya adam yetenekli 😃
Diğer oyunlardan alışmış da olabilir. Ben R6 oynarken CS denediğimde iyi vuruyordum.

Hocam yazdıklarıma göre eli ayağı tutmayan birine mi benziyorum :D
Saatle oyunun alakası yok hocam hileyse rapor edin geçin.

Rapor ediyorum geçiyorum zaten. Ya çoğu legit oynuyor zaten.

Hocam yazdıklarıma göre eli ayağı tutmayan birine mi benziyorum :D
Yok size bir şey demedim, öyle anlaşıldıysa kusuruma bakmayın.
Hileye karşı oynamaya alışık değilim, çok şükür R6 daha ele geçirilmedi o kadar. Hileyse rapor edin geçin diğer hocalarımın da dediği gibi.
Tekrardan özürlerimi sunar, iyi akşamlar dilerim.

Yok size bir şey demedim, öyle anlaşıldıysa kusuruma bakmayın.
Hileye karşı oynamaya alışık değilim, çok şükür R6 daha ele geçirilmedi o kadar. Hileyse rapor edin geçin diğer hocalarımın da dediği gibi.
Tekrardan özürlerimi sunar, iyi akşamlar dilerim.

Öyle yapıyorum, raporluyorum geçiyorum ama 0 level olup 80 saati olan adam nasıl 60 vurur abi. Diğer hocam da ağlama falan yav ben DM'lerde ne biçim vuruşlar yiyorum. Premium değil bu arada FACEIT hesabı.
Şimdi ilk gördüğümde "ağlama" dedim yalan yok. Kendim bir hileciyim ve bu FACEIT ilk maçlarında galiba anticheat serbest diye biliyorum. İlk 2 3 maçımı hile ile geçirmiştim galiba. Size de böyle gelmiş olabilir.

Yanlışım varsa düzeltin!

Niye hile yapıyorsun kardeşim her gün öyle sövüyorum ki hile yapanlara, sana da gelmiş olabilir o küfürler :D

Öyle yapıyorum, raporluyorum geçiyorum ama 0 level olup 80 saati olan adam nasıl 60 vurur abi. Diğer hocam da ağlama falan yav ben DM'lerde ne biçim vuruşlar yiyorum. Premium değil bu arada FACEIT hesabı.

Niye hile yapıyorsun kardeşim her gün öyle sövüyorum ki hile yapanlara, sana da gelmiş olabilir o küfürler :D
1. Ben hilelerimi her zaman hvh sunucularında açarım. (Herkesin hile açtığı herkesin mevlana olduğu yerler)

2. Faceit sadece 2-3 el attım. CS'de rekabetçi veya yoldaşta hile açmadım. (bir kere açık unutmuştum yoldaşta dürüst olayım.)

3. Küfürleri içimde hissettim.

Geri
Yukarı