FACEIT'te neden Türk oyuncular yok?

Unknown873

Decapat
Arkadaşlar iyi geceler. Neden FACEIT maçlarında hiç Türk denk gelmiyor bunu merak ettim. VPN ile mi girmemiz gerek?

Son düzenleyen: Moderatör:
Türk Hub'ları falan var oradan lobi oluşturup Türk oyuncularla oynayabilirsin ama asla tavsiye etmem. Normal maç arattığında gelme ihtimali düşük olur MM'deki kadar Türk yok.
Çok teşekkür ederim hocam. Peki şunu rica edebilir miyim? Makale olarak adım adım anlatabilir misiniz nasıl lobi oluşturabileceğim hakkında rica etsem? O konu da bir bilgim yokta.

Hocam TR serveri kaldırıldı sanırım eskiden Türkiye Pro lig vardı o da kapandı diye biliyorum o yüzden artık gelip gelmemesi şansa bağlı.
He anladım tamam sağol.

İyi ki gelmiyorlar.
Niye ki hem şu yüzden dil olarak zorlanabiliyorum bazen. Çünkü çok yabancı denk geliyor. İletişim konusunda sıkıntı olabiliyor.

Çok teşekkür ederim hocam.

He anladım tamam sağ ol.

Niye ki hem şu yüzden dil olarak zorlanabiliyorum bazen. Çünkü çok yabancı denk geliyor. İletişim konusunda sıkıntı olabiliyor.

Bence yabancı dile mağruz kalarak öğrenmek çok daha hızlı oluyor eğer geliştirmek istiyorsan elinden geldiğince ingizilce konuş bilmediğini çevir ben öyle öyle CS'den ingilizcemi geliştirdim ilk sorun oluyordu sonra alıştım.

Bence yabancı dile mağruz kalarak öğrenmek çok daha hızlı oluyor eğer geliştirmek istiyorsan elinden geldiğince ingizilce konuş bilmediğini çevir ben öyle öyle CS'den ingilizcemi geliştirdim ilk sorun oluyordu sonra alıştım.
Anladım sağol. Ya evet ben de aslında ingilizcemi kendi dilim gibi konuşmak isterim 17 yaşındayım bu arada, yavaş yavaş öğreneceğimi düşünüyorum. Biraz da evet oyunlardaki yabancılar sayesinde ingilizcemizi geliştirmiş oluyoruz :)

Anladım sağ ol. Ya evet ben de aslında ingilizcemi kendi dilim gibi konuşmak isterim 17 yaşındayım bu arada, yavaş yavaş öğreneceğimi düşünüyorum. Biraz da evet oyunlardaki yabancılar sayesinde ingilizcemizi geliştirmiş oluyoruz :)

Bende 17 yaşındayım İngilizce ileride önemli bir rol oynayacak ilerleyen kariyerimde hem eğleniyorum hem İngilizce öğreniyorum bence yabancılarla oynamaya devam edin.

Türk Hub'ları falan var oradan lobi oluşturup Türk oyuncularla oynayabilirsin ama asla tavsiye etmem. Normal maç arattığında gelme ihtimali düşük olur MM'deki kadar Türk yok.
Peki şunu rica edebilir miyim? Makale olarak adım adım anlatabilir misiniz nasıl lobi oluşturabileceğim hakkında rica etsem? O konu da bir bilgim yokta.

Bende 17 yaşındayım İngilizce ileride önemli bir rol oynayacak ilerleyen kariyerimde hem eğleniyorum hem İngilizce öğreniyorum bence yabancılarla oynamaya devam edin.
Katılıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı