FACEIT'te yeni hesap açılamıyor

İşletim sistemi
Windows 10

deezwend

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim şimdiden.

Yeni FACEIT ve Steam hesabı oluşturdum,

FACEIT'te önceden hesabımı hour boosta atıp 24 saat yapıp girebiliyordum ama şimdi 40 saat yaptım FACEIT'te hesabımı bağlamaya çalıştığımda izin vermiyor.

"Bağlandığınız profil gerekliliklerimizi yerine getirmiyor gibi görünüyor. Bunları oyun kayıt modalında kontrol edin."

Bu hatayı alıyorum. Bu sorunu yaşamış olupta bana yardımcı olabilecek biri var mı?

Face it için +40 saat lazım ve profilin açık olması lazım yanı CS saatin gözükmesi lazım.
CS:GO şu anda 42,5 saat, profilimdeki her şeyde açık. FACEIT'e ticket attım hala cevap bekliyorum 1 gündür :/

Dosya Ekleri

• resim_2021-10-06_121259.png
    resim_2021-10-06_121259.png
    152 KB · Görüntüleme: 28
Arkadaşımın Prime hesabında denedim, +500 saat hiçbir FACEIT hesabı bağlı değil, onda da aynı sorunla karşılaşıyorum. Büyük ihtimal FACEIT ile alakalı bir sorun ya.

Hmm ben bır araştırayım.

Bende CS:GO erişelemdi hatası veryıyor face it AC açıkken.

İnşallah düzeltilir ya, mm sunucular sıktı bayağı

This means that you have not met the Basic requirements for adding the Game. For example, CS:GO requires at least a minimum of 40 hours and DotA 2 requires you to finish the tutorial of the Game.

Face it deste kısmana gırdıgımde böyle yazıyor ve DotA 2 ne alaka.

This means that you have not met the Basic requirements for adding the Game. For example, CS:GO requires at least a minimum of 40 hours and DotA 2 requires you to finish the tutorial of the Game.

Face it deste kısmana gırdıgımde böyle yazıyor ve DotA 2 ne alaka.
Çok saçma dota2 bilmiyorum bile neden giripte oynayayım ki

Geri
Yukarı