Oyun Fahrenheit: Indigo prophecy 6 TL

Hocam oyun zevki ile alakası yok bunun. Bahsettiğiniz oyun Detroit seviyesinde olamaz zaten.
Heavy Rain. beyond: Two Souls bu gibi oyunlar da Detroit seviyesinde değiller.

Arkadaşlar burada Detroit tüm oyunlardan çok iyidir gibi bir şey demek istemedim. Bu türde çok iyidir anlamında konuştum.

Hocam öznel bir görüşü neden ısrarla nesnele çektiniz.

Grafik, mekanik, seçenekler, tekrar oynanabilirlik

Detroit'in seveyisi buysa. Ben zaten dedim. O zamanki imkan bu bu zamanki bu. O zaman öyle grafik motoru vardı şimdi böyle. Bu bir seviye değil teknolojik imkan. Bunu da oyun yapımcısı firma güzel değerlendirmiş. Evet Epic Games'ten 20 TL aldığım en mükemmel bir oyun. Buna zaman ve teknoloji şartlarının getirdiği kolaylıkları unutmayalım. Bundan 10 sene sonra UE5 belki UE6 konuşçaz neler gelecek kim bilir.

Detroit'in seveyisi buysa. Ben zaten dedim. O zamanki imkan bu bu zamanki bu. O zaman öyle grafik motoru vardı şimdi böyle. Bu bir seviye değil teknolojik imkan. Bunu da oyun yapımcısı firma güzel değerlendirmiş. Evet Epic Games'ten 20 TL aldığım en mükemmel bir oyun. Buna zaman ve teknoloji şartlarının getirdiği kolaylıkları unutmayalım. Bundan 10 sene sonra UE5 belki UE6 konuşçaz neler gelecek kim bilir.
Hocam, ben kötü bir amaçla yazmıyorum. İki oyunu da zaten aynı firma yapmış. Evet o zamanki imkanla bu zamanki imkan aynı değil fakat Detroit çoğu açıdan daha iyi, zamanımıza hitap eden güncel bir oyun olmuş. Oyun zamanına göre güzel bir oyun.

Hocam, ben kötü bir amaçla yazmıyorum. İki oyunu da zaten aynı firma yapmış. Evet o zamanki imkanla bu zamanki imkan aynı değil fakat çoğu açıdan daha iyi, zamanımıza hitap eden güncel bir oyun olmuş.

Estağfurullah ben de kötü bir amaçla değerlendirmiyorum. Her iki oyunu severek bitiren biri olarak yazıyorum. Bu hayat ve oyun böyle bir şey. Dönem dönem yıldızlaşır. O yıldız oyunlar ve eğlenceler o zamanlarda kalır.

Bunlara sahip tek oyun Detroit herhalde?
Arkadaşlar burada Detroit tüm oyunlardan çok iyidir gibi bir şey demek istemedim. Bu türde çok iyidir anlamında konuştum.
Beyond: Two Souls, Fahrenheit: Indigo Prophecy, Heavy Rain gibi oyun türleri arasında öyle olduğunu anlatmaya çalıştım fakat başaramamışım. Yine de belirtmek istedim.
Detroit hikaye olarak bu saydığım oyunların hikayesinden daha basit fakat diğer açıdan çok güncel bir oyun.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı