Oyun Fahrenheit: Indigo prophecy 6 TL

Oyunun konusu nedir ? Fiyatı ucuz ancak grafikleri çok iyi değil gibi. Keza oynanışı da nasıl acaba ?
Spoiler değil aslında, oyunun başında zaten bahsediyor ama yine de spoiler içerisine alayım

Karakterimiz oyun başında bilinci yerinde değilken bir cinayet işliyor fakat cinayeti işlerken kendisine ne olduğunu anlamış değil. Cinayeti işlediği sırada bilincinin kendinde olmamasına sebep olan ne, bunu araştırıyor.

Fahrenheit kaç seri? Ben konsolda oynamıştım 2013 yılıydı galiba.

Tek oyun diye biliyorum.

Oyunun konusu nedir? Fiyatı ucuz ancak grafikleri çok iyi değil gibi. Keza oynanışı da nasıl acaba?

Konusunu arkadaş atmış grafikler bence o kadar kötü değil oynanıştada mesela aynı anda iki polisle oynayıp sabahında ana karakterlerle oynayabiliyorsunuz.

@papercut23 @Rael Sadalmalik
Detroit seviyesinde değil diyen arkadaşlara saygı gösteriyorum herkesin oyun zevki farklı.

Tek oyun diye biliyorum.

Konusunu arkadaş atmış grafikler bence o kadar kötü değil oynanıştada mesela aynı anda iki polisle oynayıp sabahında ana karakterlerle oynayabiliyorsunuz.

@papercut23 @Rael Sadalmalik
Detroit seviyesinde değil diyen arkadaşlara saygı gösteriyorum herkesin oyun zevki farklı.
Hocam oyun zevki ile alakası yok bunun. Bahsettiğiniz oyun detroit seviyesinde olamaz zaten.
Heavy Rain. Beyond: Two Souls bu gibi oyunlar da detroit seviyesinde değiller.

Fahrenheit güzel oyundur fakat Detroit'in yanına yaklaşamaz. Detroit seviyesinde bir oyun yoktur.
Arkadaşlar burada Detroit tüm oyunlardan çok iyidir gibi bir şey demek istemedim. Bu türde çok iyidir anlamında konuştum.

Fahrenheit güzel oyundur fakat Detroit'in yanına yaklaşamaz. Detroit seviyesinde bir oyun yoktur.

Biri kaç senesinde çıkmış. Diğeri kaç senesinde çıkmış. O zamanki oyun motoru düşünce eldeki imkan buymuş bugün böyle. Bu oyunun seviyesinde oyun yoktur ne demek ya. Kişiden kişiye değişen oyun yorumlarına bir tek ben bilirim düşüncesiyle anlatmanız anlamsız. 😏

Biri kaç senesinde çıkmış. Diğeri kaç senesinde çıkmış. O zamanki oyun motoru düşünce eldeki imkan buymuş bugün böyle. Bu oyunun seviyesinde oyun yoktur ne demek ya. Kişiden kişiye değişen oyun yorumlarına bir tek ben bilirim düşüncesiyle anlatmanız anlamsız. 😏
Detroit isimli oyunun seviyesinde olduğunu düşündüğünüz yönlerini anlatır mısınız? Merak ettim.
Mekanik, hikaye, grafik, seçenekler, tekrar oynanabilirlik?

Detroit isimli oyunun seviyesinde olduğunu düşündüğünüz yönlerini anlatır mısınız? Merak ettim.

Ben ne anlatacağım arkadaş. Sen anlatacaksın. Bu seviyede oyun yoktur demişsin. Her iki oyunun oynanış mantığı aynıdır. Seçime dayalı senaryolu oyunlar. Oyun yorumları bu yönde. Hangi seviye de olduğunu senden öğrencez. Bu seviyede başka oyun yokmuş.

Ben ne anlatacağım arkadaş. Sen anlatacaksın. Bu seviyede oyun yoktur demişsin. Her iki oyunun oynanış mantığı aynıdır. Seçime dayalı senaryolu oyunlar. Oyun yorumları bu yönde. Hangi seviye de olduğunu senden öğrencez. Bu seviyede başka oyun yokmuş.
Bu türde hangi oyunda bu kadar yol var?

Geri
Yukarı