Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered "Out of range" hatası

İşletim sistemi
Windows 8.1

BurakBirinci1

Hectopat
Oyunu Amazon Games'ten bedava aldım fakat hatayı hiçbir şekilde çözemedim. Hatanın görüntüsü SS'te var.
-"640x480 ekran çözünürlüğünde çalıştır" olmadı.
-"Amazon Games'ten oyunu onar" olmadı.
-"Yönetici olarak çalıştır" olmadı.
-Oyuna girip ayarlardan çözünürlüğü değiştiremiyorum.

Sistem;
-NVIDIA GTS 250 1GB.
-AMD Athlon(tm) ll X3 440 Processor 3.00 GHz.
-4 GB.
-64 Bit.
-Windows 8.1 Pro.

indir.png

Konu kilitlenebilir. Çözümü bir şekilde şu gördüğünüz işkence olan New logini oluşturmanız gerekiyor ben OBS yardımıyla yaptım. Oyunu sağ üstte tam ekran yapma kısmını şeçip Alt Tab yapa yapa kayıtı oluşturdum daha sonra oyunu kapattım tekrar oluşturduğum kayıta girdim ve bu lanet oyun 2560x1440 çözünürlükte ayarlamış "Visual" kısmında monitörünüz hangi çözünürlükteyse ona göre ayarlayın bu işkenceden kurtuluyorsunuz biraz saçma çözüm ama sonuçta çözüm çözümdür. :)
Konu kilitlenebilir. Çözümü bir şekilde şu gördüğünüz işkence olan New logini oluşturmanız gerekiyor ben OBS yardımıyla yaptım. Oyunu sağ üstte tam ekran yapma kısmını şeçip Alt Tab yapa yapa kayıtı oluşturdum daha sonra oyunu kapattım tekrar oluşturduğum kayıta girdim ve bu lanet oyun 2560x1440 çözünürlükte ayarlamış "Visual" kısmında monitörünüz hangi çözünürlükteyse ona göre ayarlayın bu işkenceden kurtuluyorsunuz biraz saçma çözüm ama sonuçta çözüm çözümdür. :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı