Çözüldü Fake GTX 960 güncel sürücülerde mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yeni sistem topladım. Öncelikle sistem özelliklerimi yazayım.
  • Anakart: MSI B450M PRO- M.2 Max.
  • İşlemci: AMD Ryzen 5 3600.
  • RAM: Patriot 3200 MHz 8 GB.
  • PSU: FPS FPS600-60AHBC
  • Kasa: Everest bumpy.
  • Ekran kartı: NVIDIA GTX 960 ( sadece bu parça ikinci el alındı)
Windows 10 yükledikten sonra driverları yüklerken ekran kartı Driver'ını yüklerken mavi ekran hatası verdi, sistemi yeniden başlatıp manuel olarak yüklemeye çalıştığımda en güncel sürüm ve ondan önceki 3 sürümü yüklerken hep hata aldım. Aldığım hatanın fotoğrafını çekip ekledim. Hata code 43 diyor ancak bunun çözümü olan tüm yolları denedik yine de olmadı. Diğer birçok forumda ve sitede önerilenleri yaptık ama çözüm olmadı. Daha eski sürücüleri yükledik bu sefer en azından çalıştı. Ancak stabil bir şekilde çalışmıyor sistem GTX960'ı görüyor ancak oyun vs giremiyorum. FPS 10'u geçmiyor hatta açmıyor. Benchmark testi yaptık sonuç %7 verdi. Varla yok arası yani. Sorun yazılımsal mı donanımsal mıdır? Eğer çözümünü bilen yardımcı olabilirse çok sevinirim.

Dosya Ekleri

• ekran kartı hata.jpeg
    ekran kartı hata.jpeg
    147 KB · Görüntüleme: 1.687

Criesley

Decapat
Yer
Samsun
Biz bunları forumda anlattık, biz bunları çay ile anlattık biz bunları ceza yiyerek anlattık.

:D

Ne diyeceğim şu an kırmızı sitede ve sarı sitede bunu satıyorlar...

prof8657

Picopat
Yer
Willard Asylum for the Chronic Insane

Dosya Ekleri

• Adsız3.png
    Adsız3.png
    136,7 KB · Görüntüleme: 202

Mr. Kerem

Hectopat
https://www.letgo.com/tr-tr/i/gtx-1050-ti-4-gb-128-bit_ffbb675e-ebe5-4899-b4de-d5b9f5dbd2a2 arkadaşlar bu kartta benim birkaç yıl önce sattığım bir karttı ve bu da sahte bir 1050Tİ modeli. böyle bir soğutmaya sahip bir modelden de uzak durunuz.

https://www.letgo.com/tr-tr/i/galax-gtx-960_bbb19209-854b-4164-92a8-13dc1b752196 ancak şuan arkadaşın sorun yaşadığı fake karta benzeyen hatta GTX 960 model olan bu kart sahte değildir. Kartta VGA çıkış birimi yok. En önemlisi sahte olup olmadığını yeni nesil kartlarda bu şekilde anlayabiliyorsunuz.

KS
SümbülzadeVehbi
Okurumuzun GTX 950 Gaming 2G kartı da kargolandı.

Kart elime ulaştı, ilk işim orijinal mi kontrol etmek oldu. 😄 Başta Technopat ailesi ve Recep Bey olmak üzere sizlere teşekkür ederim. Dikkatli olun.😄
Kart elime ulaştı, ilk işim orijinal mi kontrol etmek oldu. 😄 Başta Technopat ailesi ve Recep Bey olmak üzere sizlere teşekkür ederim. Dikkatli olun.😄
950.jpeg
Hatta şöyle fotoğrafını da koyayım.

Faik Şahan

Hectopat
Makaleler
1
Yer
MSÜ
Ben OCCT ile test ettim ama sen de bir iki oyun ile denersen güzel olur. Kargodan sağlam çıksın da 👍

Abi çaktırmadan fake bir GPU alsak bize de bir güzellik yapar mısınız?

Saka bir yana helal olsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı