Fake hesap nasıl anlaşılır?

rose55

Centipat
Yer
istanbul
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Instagram'da birkaç tane enteresan hesap beni takip ediyor. Selam, nasılsın gibi mesajlar atıp duruyorlar. Konuştuğumda farklı isimler söyleseler de konuşma tarzlarından verdikleri tepkilerden hatta yazım yanlışlarından bile aynı kişi oldukları anlaşılıyor. Nerede yaşadığımı okulumu sevdiğim şeyleri hesaplarımı devamlı olarak soruyorlar fazla cevap vermiyorum ama artık bıktım. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Instagram'da birkaç tane enteresan hesap beni takip ediyor. Selam, nasılsın gibi mesajlar atıp duruyorlar. Konuştuğumda farklı isimler söyleseler de konuşma tarzlarından verdikleri tepkilerden hatta yazım yanlışlarından bile aynı kişi oldukları anlaşılıyor. Nerede yaşadığımı okulumu sevdiğim şeyleri hesaplarımı devamlı olarak soruyorlar fazla cevap vermiyorum ama artık bıktım. Ne yapmalıyım?
Önce kendisinden başla, sonra sülalesini ve 7 ceddini bir elden geçir. Bir daha yazmazlar.
Denendi, onaylandı.

Eğer şüphelendiğiniz bir kişi varsa giriş yapmak için yardım al yerinden kullanıcı adını yazın. Sonra e posta seçeneğine tıklayın. Giriş bağlantısı gönderildi diyecektir. Ama hangi hesap olduğunu göstermez. Mesela a*******@g****.com adresine tekrardan giriş yapman için link gönderildi der.

Yeni konular

Geri
Yukarı