Fakir, çirkin, asosyal bir insanın mutlu olma ihtimali

Bana kalırsa bunun para, pul ile alakası yok. Önemli olan sosyal bir insan olman. Kızlarla iletişim kuramaman hiç önemli değil. Erkeklerle takıl. Bir spor dalına yeteneğin varsa takımına katıl. Başarıların arttıkça zafere ulaşacaksın.

Ben de asosyalim fakat hiçbir zaman senin gibi düşünmedim. Tam tersine hep özgüven kazanmaya çalıştıım. Bazen bir özlü söz seçebilirsin kendine, zor zamanlarında yanında olması için. Dilinde bu söz, elin sıkı bir yumruk, inanç dolu yüreğin; her zorluğu alt edersin...

Bir engelliden daha çoktur. Türkiye'de ne şartlar altında yaşayan insanlar var. Saçmalama ve git bir ücretsiz kursa yazıl ya da bir hobi edin. Merak etme hiç kimse fakir, çirkin, asosyal olduğun için seni buralardan dışlamaz. Ne insanlar gördüm ya. Sağlıklıysanız halinize şükredin.

Son düzenleme:

Boşver ya biliyormusun ? Bir keresinde ben bile intahar etmek istemiştim ama sonra boş yapıyorum gine arkamdan ailem ağlar ve cehennemde yanarım dedim ilk okulda çook az konuşurdum ama küçükken tatlıydım öğretmenim benle ilğilenirdi ama gine konuşmazdım sonra ortaokulda birşey oldu bir arkadaş edindim ben küçük biriydim o yapılı beni korurdu genelde ama o hariç kimseyle konuşmazdım gine ve birgün o arkadaşımın arkadaşlarıyla konuşmaya başladım devam ettim devam ettim sonralarda öğretmenleeimle iletişim kurmaya başladım ( tatlılık da işe yaradı ) sonra 8. Sınifta ögretmenim çağırmadan sorulara ben kalkmaya başladım ve başardım liseye geçtim gine biraz tatlılık ve ögretmenin iyi olmasiyla derlerimde düzeldi evet bende fakirim ama bilki intahar etmmezsen kendini derslere verebilirsen seni dahaaaa çoook güzel bekleyebilir evin olur hayatın olur eşin olur çocuklarin olur ondan sonrada dersin amann boşver benim ailem var diğerlerinden banane intahar edince bişey kaybetmiceksin çoook şey kaybediceksin.

Nasıl mutluysan öyle ol. Emin ol, çok zengin olanlar ve yakisikli olanlar mutlu değil. Hep bir eksiklik, hep bir kopukluk, aileden vs. Bak benim gözlerim grimsi mavi, sacim kıvırcık, hafif genis omuzluyum sosyallesmek yerine evdeyim köpek gibi mutluyum. Arada ailemle çıkar gezerim ama karidan kari peşinde kosmam. Yani kardeşim, kendinde bir eksiklik hissediyorsan o alanı bosver kariyere odaklan o imrenerek baktığın yakisiklilar 25 dedinmi pert. Tabii zengin olanlarda öyle bir sey olmaz.

Sizde neden kral simgesi var?
[emoji2]

Sosyal hayata atıl biraz. Arkadaşlarla takıl, kafa dağıt.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnsanlar seni arkadaş grubuna almaz sen kendini kabul ettirirsin. Kendini ezip, kötüleyip durma haline şükür etmeyi öğren Kur'an okumak iyi gelebilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…