Falcı sahtelikleri

ÇağrıMert

Hectopat
Az önce 10dk fal görüşmesi bedava olan bir yerden eğlencesine yapmıştım ki zaten sonuçlar bayağı saçmaydı. İlk önce dediki sınavın kötü geçecek, ben dedim sınavdan çıktım. Sonuç nasıl gelecek, mezuna kalacaksın. 9 ay bomboş geçirmişsin dedi, 6 ay boyunca düzenli olarak çalıştım dedim. 2 yıllık bir bölüm istiyorum, normalde istediğin bölümün hazırlığını okuyabilirsin dedi. Zor bir bölüm istiyorsun dedi, eczane hizmetleri bölümünü istiyorum dedim. Zor bölüm olarak onu biliyorum dedi, dedim 298 puan falan işte. Ben öyle gördüm abim dedi, komik komik şeyler astrocenter oraya girmeyin C. ID'den istediğim bölüm zormuş, 2 yıllık eczane hizmetleri normalde önceki forumda belirttiğim gibi şüpheliydim, şüphem gitti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Az önce 10dk fal görüşmesi bedava olan bir yerden eğlencesine yapmıştım ki zaten sonuçlar bayağı saçmaydı. İlk önce dediki sınavın kötü geçecek, ben dedim sınavdan çıktım. Sonuç nasıl gelecek, mezuna kalacaksın. 9 ay bomboş geçirmişsin dedi, 6 ay boyunca düzenli olarak çalıştım dedim. 2 yıllık bir bölüm istiyorum, normalde istediğin bölümün hazırlığını okuyabilirsin dedi. Zor bir bölüm istiyorsun dedi, eczane hizmetleri bölümünü istiyorum dedim. Zor bölüm olarak onu biliyorum dedi, dedim 298 puan falan işte. Ben öyle gördüm abim dedi, komik komik şeyler astrocenter oraya girmeyin C. ID'den istediğim bölüm zormuş, 2 yıllık eczane hizmetleri normalde önceki forumda belirttiğim gibi şüpheliydim, şüphem gitti.
10 dakikalık fal görüşmesinden 50 TL istemedikleri için şanslısın.
Sahiden, bu falcı sanki biraz yanlış sallamış.

Fal işinin tamamen cehalet olduğunu düşünmekteyim. Aklı başında bir insan zaten falcıya gitmez. Fala inanma ama falsız da kalma şeklinde saçma sapan da bir söylem vardır. Neden milletin atacağı palavraları dinlemek zorunda kalayım ki? Bana göre başlı başına bir saçmalıktır :D

Şahsen falları astrolojiyi o tarz şeyleri çoçukça buluyoru.

Psikolojik desteğe ihtiyacı olup gurur yapıp gitmeyen > eğlencesine bile olsa falcıya giden.

Yani sana demiyorum yanlış anlama insanlığa diyorum bu cehil cühela işlerinden hala medet umanlar var.

Ya aga normalde inanan biri değilim vallaha zaten bunlar burç üzerinden yorum yapıyolarmış sayfalarında gördüm ikizler burcuyum ben Temmuz'da zorluklar karşına çıkacak sonra atlatacaksın yazıyor ona göre yapıyolar bu sallamaları hatta arkadaşa dedim sen inanmıyordun falan yaptı o inanıyor işte saat falına falan bakalım dedi sonra çıkanları attım bunada inanma bir zahmet dedi ilk kez denedim açıkçası dediklerinin tutacağını sanmıyorum sınavdan haberi yok adamın eczane hizmetlerine zor bölüm diyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı