Falix Nodes'e Aternos'taki dünya nasıl aktarılır?

immortalcraft

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar uzun süre Aternos kullandım. Sonra Discord'dan biri falix Nodes'i önerdi. Ama ben sıfırdan başlamak istemiyorum yani mapleri tasarlamak için uğraşmak istemiyorum. Dünyamı ZIP olarak aktarayım dedim, sunucuya yüklendikten sonra unarchive butonuna tıklıyorum. Lakin bir türlü ZIP dosyasından çıkaramadım. Dosya olarak atınca da bazı dosyaları yüklemiyor. Bana dünyamı en kolay en hızlı şekilde nasıl falix nodes'e geçireceğimi söyler misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar uzun süre Aternos kullandım. Sonra Discord'dan biri falix Nodes'i önerdi. Ama ben sıfırdan başlamak istemiyorum yani mapleri tasarlamak için uğraşmak istemiyorum. Dünyamı ZIP olarak aktarayım dedim, sunucuya yüklendikten sonra unarchive butonuna tıklıyorum. Lakin bir türlü ZIP dosyasından çıkaramadım. Dosya olarak atınca da bazı dosyaları yüklemiyor. Bana dünyamı en kolay en hızlı şekilde nasıl falix Nodes'e geçireceğimi söyler misiniz?

Falix nodese ücret ödedin mi? Yani ücretsiz versiyon kullanıyorsan hatırladığım kadarıyla bolca bir kısıtlama koyuyor yanlışsam umarım düzeltirler uzun süredir bakmıyorum.

Son düzenleme:
Arkadaşlar uzun süre Aternos kullandım. Sonra Discord'dan biri falix Nodes'i önerdi. Ama ben sıfırdan başlamak istemiyorum yani mapleri tasarlamak için uğraşmak istemiyorum. Dünyamı ZIP olarak aktarayım dedim, sunucuya yüklendikten sonra unarchive butonuna tıklıyorum. Lakin bir türlü ZIP dosyasından çıkaramadım. Dosya olarak atınca da bazı dosyaları yüklemiyor. Bana dünyamı en kolay en hızlı şekilde nasıl falix nodes'e geçireceğimi söyler misiniz?
Unzip çalışmıyorsa bu firmanın sorunu, eğer dünyanızın boyutu büyükse parça parça deneyin.

Falix nodese ücret ödedin mi? Yani ücretsiz versiyon kullanıyorsan hatırladığım kadarıyla bolca bir kısıtlama koyuyor yanlışsam umarım düzeltirler uzun süredir bakmıyorum.
Ücretsiz

Unzip çalışmıyorsa bu firmanın sorunu, eğer dünyanızın boyutu büyükse parça parça deneyin.
Denedim ama öne drive sıkıntı çıkardı onu kapatıp denerim

Kısıtlama ile ne alakası var? Yani seçenekler orada var istediğim dosyayı yükleyebiliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı