Swh

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. Bildiğiniz üzere Minecraft sunucusu kiralamak için çok fazla site var. Ben de bu kadar olunca haliyle karar vermekte biraz zorlandım.
Çok fazla plugin kurmayacağız Max 4-5 tane kuracağız ve 1.20 sürümünü oynayacağız. Çok lag olmaması lazım çünkü bu konu önce ki seferlerde canımı çok fazla sıktı.
7/24 açık kalmasını istiyoruz. Aternos önermeyin çünkü bot veya başka şeylerle hiç uğraşasımız yok. Şimdiden önerileriniz için teşekkür ederim.

Ücretsiz mi olmasını istiyorsunuz? PloudOS var ama 7/24 açıkmı bilmiyorum.
Hayır ücretsiz olmasına gerek yok fakat fiyatının da 120 veya 130tl yi geçmesini istemiyoruz.

Premium minehut
Premiumsuz Skynode - Hosting, The Right Way, For Everyone. sykenode da saveler silinebiliyor kayıt alın her çıktığınızda ping olmuyor ama.
Bir kenara bunu not ettim fakat şimdilik pek ilgimi çekmedi savelerin silinmesi biraz sıkıntı çıkarabilir. Fakat ping olmuyorsa dediğim gibi bir kenara not ettim.

Hayır ücretsiz olmasına gerek yok fakat fiyatının da 120 veya 130TL'yi geçmesini istemiyoruz.

Minehut premium istiyor sadece ücretsiz işinizi hayli hayli görür boşuna para vermeyin.

Hayır ücretsiz olmasına gerek yok fakat fiyatının da 120 veya 130TL'yi geçmesini istemiyoruz.

Bir kenara bunu not ettim fakat şimdilik pek ilgimi çekmedi savelerin silinmesi biraz sıkıntı çıkarabilir. Fakat ping olmuyorsa dediğim gibi bir kenara not ettim.

2 side ücretsiz biri premium istiyor diğeri istemiyor.

Saganetwork kullanabilirsiniz. Kendim kullandım ve memnun kaldım. Ryzen olanı seçin ama Xeon sıkıntı çıkarabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı