Çözüldü Fall Guys çıkış yapınca "çalıştırılıyorda" kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Kararsızım1

Centipat
Burada bunun sebebini bilen biri var mıdır bilmiyorum ama yardımcı olabilecek varsa çok iyi olur. Şimdi ben Steam'den kaldırılmadan önce Fall Guys'ı almıştım zaten, o yüzden de Steam üzerinde oynuyorum oyunu. Her zaman olmasa da neredeyse her oynayışımda canım sıkılıp da çıkmak istediğim zaman oyun içinden exit Game diyorum ve oyun kapanıyor. Ancak Steam'e girdiğimde oyun hala çalışıyor olarak görünüyor, durdura bassam dahi durduruluyor yazısı çıkıyor ve öylece kalıyor, oyun hiçbir şekilde kapanmıyor ve tekrar giremiyorum da. Steam'i kapatmayı denedim, onu bırakın bilgisayarı kapatıp tekrar açınca dahi Steam'e girdiğimde yine çalışıyor göeünüyor. Kanser olmadan yardım eden biri çıkarsa iyi olur :/ bilgisayar TUF A15 2022

Çözüm
Aynı sıkıntı bende de Apex Legends'da var. Muhtemelen Easy Anti-Cheat buna sebep oluyor. Sizde de oyunu güncelledikten sonra mı başladı bu? Ayrıca tamamen kapanması için bilgisayarı yeniden başlatın kapatıp açmayın.
Aynı sıkıntı bende de Apex Legends'da var. Muhtemelen Easy Anti-Cheat buna sebep oluyor. Sizde de oyunu güncelledikten sonra mı başladı bu? Ayrıca tamamen kapanması için bilgisayarı yeniden başlatın kapatıp açmayın.

Çözüm
Yeniden başlatınca çözülüyor mu sorun, deneyeceğim bir dahaki sefere. Ne zaman başladığıyla ilgili olarak zaten oyunu oynamaya 4-5 gündür başladım ilk 2 günden sonra başladı ne sebep oldu ya da güncelleme falan oldu mu o sırada bilmiyorum.

Geri
Yukarı