Fall Guys Disconnected hatası vveriyor

İşletim sistemi
Windows 10

Dessart02

Femtopat
Selam dostlar dün Fall Guys aldım ve bugün oyuna girdiğimde bir hata alıyorum.
Oyuna giriyorum disconnected hatası veriyor bu benden mi kaynaklı yoksa serverlerde bir yoğunluk mu var?

Selam dostlar dün Fall Guys aldım ve bugün oyuna girdiğimde bir hata alıyorum.
Oyuna giriyorum disconnected hatası veriyor bu benden mi kaynaklı yoksa serverlerde bir yoğunluk mu var?
Hocam serverler ile ilgili olsa sanırım diğer arkadaşlar da bu durumu dile getirirdi. Bağlantınızda bir problem olabilir mi, sizce olası mı

Hocam Öyle Düşünmüştüm Hız Testi yaptım 24 ping çıktı Yani Düşünmüyorum 1 2 Gün bekliyip giricem eğer olmassa iade edeceğim
Hocam vdsl yada adsl altyapıdaysanız bir SNR Margin değerinizi kontrol ediniz. O yüzden Disconnected alıyor olabilirsiniz.
Hocam hızınız pinginiz iyi olabilir ancak SNR düşükse çok bağlantı kesilmesi yaşarsınız. Modem arayüzünden kontrol edebilirsiniz SNR değerlerinizi.

Hocam vdsl yada adsl altyapıdaysanız bir SNR Margin değerinizi kontrol ediniz. O yüzden Disconnected alıyor olabilirsiniz.
Hocam hızınız pinginiz iyi olabilir ancak SNR düşükse çok bağlantı kesilmesi yaşarsınız. Modem arayüzünden kontrol edebilirsiniz SNR değerlerinizi.
Nerden Bakıyoruz Bilmiyorum Site Veya Anlatırsan Memnun Olurum

Nerden Bakıyoruz Bilmiyorum Site Veya Anlatırsan Memnun Olurum
Hocam modem arayüzüne giriş yapmalısın. Modeminin marka modelini öğrenip Google'a ...... ....... modem arayüzü diye aratıp öğrenebilirsin. Genellikle 192.168.1.1 'dir ama değişkenlik gösterebilir. Web Adresi yazdığın yere 192.168.1.1 yazarak bir deneyin hocam.

Geri
Yukarı