Fall Guys'ta Bile Hile Açan Rezalet İnsanlar

Nerden bakarsan bak haysiyetsizlik namussuzluk insanın kendisine saygısı olsa yapmaz. Hile yapan kişilere o kadar öfkeliyim ki anlatmaya kalksam kalıcı ban yerim, bunu savunanlara da iki kat gıcığım bu arada. Hepsine selam olsun öpüyorum buradan.

Allah'tan konsolda böyle bir şey yok.
Konsolda oynayıp bilgisayara geçmiştim geri dönüyorum konsola, ne büyük nimetmiş şu konsol.
Oyunda belli bir yükseklik sınırı olsa olmaz mı. Böyle birşey düşündüm. Mesela zıplama mesafesinden fazla yukarıya çıkamıyacak şekilde.
Zekice ama oyun dümdüz bir platformda gitmiyor ki. Bir yükseliyor bir alçalıyor. Zıplama mesafesinin üzerine çıkıılıyor her haritada.

Sizin bu hayattaki amacınız ne? Ne için oynuyorsunuz bu oyunları, zevk almak için mi? Hiç sanmıyorum. Egonuzu mu tatmin etmeye çalışıyorsunuz? Bence kesinlikle öyle.
Az önce Fall Guys'ta bir oyuna katıldım. Herif round başında uçarak finish bölümüne gidiyor. Elmalı armutlu bilmece bölümünde biz düşmeyelim diye köşe kapmaca oynuyoruz, bu herif halkı tepeden izleyen diktatör gibi üzerimizde uçuyor. Meyve fırlattıkları bölümde benim ağzıma karpuz girerken bu insan(!) Çoktan bitirmiş oluyor. Ya kardeşim tamam, tasvip etmiyorum tabii ki ama CS:GO gibi, R6S gibi oyunlarda rank için açıyorsun ama Fall Guys'ta neden açıyorsun be kardeşim? Neyine yarayacak? İki eğlenelim diye oyuna girdik şu rezalete bakın. Kafamı bozdular yine akşam akşam.
Şunu okuyunca aklıma Fall Guys'tan bug yüzünden ban yiyişim geldi, desteğe yazdım biz bir şey yapamayız falan filan diyorlar. Oyun modunun adını hatırlamıyorum resim olarak eklerim oradaki çubuk dönerken çubuğa takıldım beni bayağı bi yükseğe fırlattı yukarı uçarken karakterde buga girdi belliydi aşırı yüksek hızla kendi etrafında dönüyordu bi' baktım mapin üstünde yürüyorum. Olaydan 2 gün sonra ban yedim :(
1600012982912.png

Şunu okuyunca aklıma Fall Guys'tan bug yüzünden ban yiyişim geldi, desteğe yazdım biz bir şey yapamayız falan filan diyorlar. Oyun modunun adını hatırlamıyorum resim olarak eklerim oradaki çubuk dönerken çubuğa takıldım beni bayağı bi yükseğe fırlattı yukarı uçarken karakterde buga girdi belliydi aşırı yüksek hızla kendi etrafında dönüyordu bi' baktım mapin üstünde yürüyorum. Olaydan 2 gün sonra ban yedim :(
1600012982912.png
O kadar hile açıp hala oynayan insanlar varken benim ban yemem peki?

Yıkık kelimesi tam olarak böyle tipler için bulunmuş galiba çünkü tam olarak uyuyorlar tanıma :)

Şaka bir yana oyunun yapımcıları yaptıkları açıklamada önümüzdeki haftalarda oyuna iki ayrı anticheat programı ekleneceğini duyurdu. Muhtemelen hile probleminin önemli bir kısmı yok olup gidecek bununla beraber. Yapımcılar dahil kimse 8 yaşında veya daha çok aile ile eğlenmek için oynanacak bir oyun için bu kadar eziğin hile yapacağını öngöremedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı