Falllout New Vegas Normal vs DLC'li hali

Nasıl yani hocam :D. Açıklayın bana şu durumu DLC lere 20 level olmadan girilmiyomu. İllegalmi neden zor olsun :D.
Şöyle söyleyeyim bir DLC'de sana bombalı bir kelepçe takıyorlar ve hiçbir ekipmanın yok. Eğer yakın dövüşün ve gizliliğin iyi değilse tek yersin herkesten çünkü silah ve mermiyide zor bulacaksın. (Spoi değil böyle başlıyor zaten.)

Hocam ben de seninle aynı fikirdeyim sonuçta 9 lira ne kaybederiz ki dlc'siz bir şekilde satın alalım baktık sevdik yaz indirimlerinde dlc'lerini de alırız. Bu arada profil fotoğrafınız çok hoşuma gitti ben de Orhan Gencebay hayranıyım.
Steam adresinizi söylermisiniz efendim :D.

Şöyle söyleyeyim bir DLC'de sana bombalı bir kelepçe takıyorlar ve hiçbir ekipmanın yok. Eğer yakın dövüşün ve gizliliğin iyi değilse tek yersin herkesten çünkü silah ve mermiyide zor bulacaksın. (Spoi değil böyle başlıyor zaten.)
Yani DLC ler ayrı bir oyunmu oluyor. Mb warband DLC leri gibi ?. Yani oyuna bir eklenti katmıyormu diğer oyunlardaki gibi ?

Yani DLC ler ayrı bir oyunmu oluyor. Mb warband DLC leri gibi ?. Yani oyuna bir eklenti katmıyormu diğer oyunlardaki gibi ?
Yok tüm DLC'ler oyunun lore'u ile bağlantılı ve karakterimiz Kurye 6'nın başından geçiyor. Oyuna başladığınızda tüm DLC'lerin radyo sinyallari Pip Boyunuza iletilecek. Sinyalleri takip edip başlayabilirsiniz ama 20 level olmadan önce gitmenizi önermem. Tek atıyor yoksa herkes.

Geri
Yukarı