Çözüldü Fallout 3 açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Alonly

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Windows 10 kullanıyorum. Sistemim:
Ryzen 7 5700X.
NVIDIA RTX 2080.
16 GB RAM.
Oyunu Epic ve Steam ile açmayı denedim ama açılmadı. Nasıl çözebilirim bu sorunu? Denediğim çözümler:
Ekran kartını güncelledim.
İşletim sistemini güncelledim.
Hem oyunu hem de Launcher'ları yönetici olarak çalıştırdım.
Oyunu uyumluluk sekmesinde çalıştırmayı denedim.
İni dosyasını değiştirdim.
Game for Windows Live kurmayı denedim ama install failed verdi. Klasörde bir tane download varmış onu yükledim olmadı.

Bu hatanın görseli.

Dosya Ekleri

• IMG_20230618_201011.jpg
    IMG_20230618_201011.jpg
    490,6 KB · Görüntüleme: 89
Çözüm
Sorun yeni işletim sistemlerinde çalışmıyor olmasıymış.

Sorunlu olduğu doğru fakat direkt çalışmamasının bununla bir alakası yok. Bende açılıyor mesela.

@Alonly

İsterseniz aşağıdaki yamayı kurup deneyebilirsiniz. Birçok kişi sorunun bu şekilde çözüldüğünü belirtmiş.

Henüz denemediyseniz işe yaramaması normal değil mi? Açıklamasında nasıl yapılacağı yazıyor. Okudunuz mu? İngilizce olduğunu biliyorum ama, çeviri kullanarak basit bir şekilde anlaşılır hâle getirebilirsiniz.
inidirdim ama siteye baktım tam açıklayıcı bir şey yok

tmm hallettim oyun klasörüne atıyordum meğer kayıt klasörüne atılacak yanı belgelerimde my games ve fallow 3 klasörüne atılacak dll dosyasınada oyunun kuru olduğu dosyaya atılacak siz kopyala yapıp her klasöre atın derim :)

Son düzenleme:
Açıklama kısmı burada.

Eğer yine anlamadım derseniz yardımcı olmaya çalışırım. İndirdiğiniz dosyayı MediaFire'a yüklerseniz güzel olur. Dosyayı indirebilmem için siteye üye olmamı istiyor çünkü.

@marsk

Peki son durum nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı