Fallout 76'da bir oyuncunun kampına nükleer füze atmak

Sadece PS4 ve PC'den 3-4 saat Fallout Shelter oynamıştım, Vegas'ı dener ardından 76 oynarım bakarım. Fiyat öyle aman aman değilmiş. Cyberpunk 2077'de 500 TL olmadan almak lazım. Çok güzel gözüküyor oyun bu arada.

@Onur Altuğ Sever Game Pass ile oynadıktan sonra ilerlememizi Steam'e aktarabiliyor muyuz? Bir de bir oyuncuya nükleer füze fırlattıktan sonra o kamptaki tüm eşyalar kalıcı olarak yok mu oluyor, yoksa kampın sahibine geri mi veriyor? İndirmesi kaç GB?
Game Pass'de denemedim, Steam'e aktarma konusunda yanlış yönlendirmek istemem. Oyuncunun kampındaki parçalanan taşınmazları geri getirmesi için kaynak harcayıp tamir etmesi gerekiyor. Nükleer füze fırlatılırken oyun 2:30 dakika önce size bildirim veriyor ve haritada füzenin düşeceği nokta işaretleniyor. Dalgınlık olmazsa sunucudan kaçılabilir. İndirme boyutunu hatırlamıyorum.

Fallout 76 Steam'de indirimde sizce almalı mıyım yani güzel bir oyun mu?
Fallout 4'ü oynamış ve sevmişsen alınabilir.

Şu video fikir verebilir:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Fallout 4'ü oynamış ve sevmişsen alınabilir.

Şu video fikir verebilir:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam gerçekten güzel bir oyun ama ingilizcem yetersiz kalıyor ondan almak ile almamak arasında kaldım.

Geri
Yukarı