Fallout New Vegas alınır mı?

Güzel oyundur RPG seviyorsan gözünü kırpmadan al
fiyatı da uygun.

Bunu niye bize soruyorsunuz ki? Oyunun videosunu izleyin, severseniz alırsınız.

Steam'de 5 TL'ye kadar düşmüş fiyatı. Ama almadan önce sormak istiyorum. Oyun güzel mi? Oynanır mı? Bu arada RPG oyunlarını severim.
Ben ayrıntılı oynadığım için 65 saatte bitirdim ama 40-45 saatte biter ortalama diyalog bakımından çok zengin bir oyun kendi hikayenizi kendiniz yazıyorsunuz isterseniz konuşkan bir adam isterseniz hırsız isterseniz savaşçı isterseniz bilim adamı ne olmak istiyorsanız. Çok fazla seçenek var açık dünyada da keşfedilecek bir sürü yer var. RPG oyunlarını seviyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.

RPG olarak 4. oyundan daha iyi fakat mekanikleri günümüz için fazlasıyla yetersiz. Modlarla oynarsanız daha iyi olur.

Ben ayrıntılı oynadığım için 65 saatte bitirdim ama 40-45 saatte biter ortalama diyalog bakımından çok zengin bir oyun kendi hikayenizi kendiniz yazıyorsunuz isterseniz konuşkan bir adam isterseniz hırsız isterseniz savaşçı isterseniz bilim adamı ne olmak istiyorsanız. Çok fazla seçenek var açık dünyada da keşfedilecek bir sürü yer var. RPG oyunlarını seviyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.
200 saatte anca bitirdim 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı