İyi ki doğdun Fallout: New Vegas

Birçok oyuncuya göre serinin en iyi oyunu olarak kabul edilen Fallout: New Vegas artık 10 yaşında.

Fallout: New Vegas'ın 10. yaşı kutlu olsun.

Eki Görüntüle 707555

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

En sevdiğim RPG ah be senle 450 saat geçirdik sen ne güzel şeysin öyle Skyrim RPG sananlar seni bir oynasa keşke.
Arkadaşlar merakımdan soruyorum ilk başta köylülere yardım yerine barut çetesine yardım eden var mı?

Save alıp ikisini de yap.

Fallout 4'ün NV modu hakkında bilgisi olan var mı?
1 saat önce yeni video paylaşmışlar. Bildiğim kadarıyla henüz bitmedi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Ne izledim ben ? :D
Onun konusu burada: Lazer tabancası ile cin çıkaran hoca - Technopat Sosyal :D

Birçok oyuncuya göre serinin en iyi oyunu olarak kabul edilen Fallout: New Vegas artık 10 yaşında.

Fallout: New Vegas'ın 10. yaşı kutlu olsun.

Eki Görüntüle 707555

Fallout New Vegas konusu açılmışken, sorunsuz türkçe yama arıyorum bu oyun için. Nereden bulabilirim?

Fallout New Vegas konusu açılmışken, sorunsuz Türkçe yama arıyorum bu oyun için. Nereden bulabilirim?
Oyun Çeviri'de vardı, eğer kaldırılmadıysa oradakini tavsiye ederim.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı