Fallout: New Vegas hala oynanır mı?

Grafikleri yüzünden oynayasım pek gelmiyor ama bi deneyeyim yine de.
Oyunun grafiklerinden daha ciddi sorunları var, en başta oyunun vuruş hissi rezalet, hatta hiç yok. Düşmanlara sıkmak düz duvara sıkmaktan farksız, hatta duvar bile daha tepkisel davranabilir. Benim için bir diğer sıkıntı ise oyunda koşmanın bile olmayışı, her yere yürüyerek gidiyorsunuz ve yürümek hiç de hızlı değil oyunda.

Rol yapma açısından bana göre gelmiş geçmiş en iyi yapımdır kendisi, tabii izometrik olmayan yapımlar arasında en iyisi. Oynayacaksınız mutlaka oyunu geliştirecek 2-3 mod yapın derim.

Oyunun grafiklerinden daha ciddi sorunları var, en başta oyunun vuruş hissi rezalet, hatta hiç yok. Düşmanlara sıkmak düz duvara sıkmaktan farksız, hatta duvar bile daha tepkisel davranabilir. Benim için bir diğer sıkıntı ise oyunda koşmanın bile olmayışı, her yere yürüyerek gidiyorsunuz ve yürümek hiç de hızlı değil oyunda.

Rol yapma açısından bana göre gelmiş geçmiş en iyi yapımdır kendisi, tabii izometrik olmayan yapımlar arasında en iyisi. Oynayacaksınız mutlaka oyunu geliştirecek 2-3 mod yapın derim.
Tavsiye ettiğiniz modlar varsa yazabilir misiniz?

Tavsiye ettiğiniz modlar varsa yazabilir misiniz?
Hocam Bethesda oyununlarının mod kısmı çok ayrı bir dünya bence önce modsuz bitirin sonra mod işine girin örneğin FO4 ve Skyrim bitirdikten sonra mutlaka birde modlu oynanması lazım DLC seviyesinde bir sürü mod var ve çok keyifliler. New Vegas'da varmıydı hatırlamıyorum ama Better Locational Damage modunu öneririn vuruş hissini, hasar mekaniklerini değiştirip daha iyi hale getiriyor örneğin kaskı olmayan insanlar kafadan tek yiyor kasklı insanlar kaska sıkarsanız tek yemiyor surata sıkarsanız tek yiyor diğer varlıklarda duruma göre değişken kola bacağa sıkarsanız hareketi kısıtlanıyor vs.

Geri
Yukarı