Fallout New Vegas mod tavsiyesi

HUNAxE

Centipat
Herkese merhaba, bugün Fallout: New Vegas indirdim Türkçe yama kurdum. 1-2 saat civarı oynadım. Oyun gerçekten rol yapmayı sonuna kadar hissettiriyor. Sanki kendinizi o karakterin yerine koyup empati kuruyorsunuz. Neyse benim sorunum ise vuruş hissi ve yürüme hızı ile alakalı. Oyunda vuruş hissi normal vuruşlarda yok denecek kadar az ve karakter koşarken bile çok yavaş. Bu 2 sorunu çözen bildiğiniz bir mod var mı? Ya da oynanışı (grafikleri iyileştirmeden) geliştiren ve oyunun özüne sadık kalacak şekilde olan modlar varsa yardım ederseniz çok memnun edersiniz. Nexus Mod'ta aradım bayağı ama ben mi bulamadım bilmiyorum tam anlamıyla istediğim bir mod çıkmadı. Kısacası oynanışı geliştiren birkaç mod tavsiyesi istiyorum sizlerden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef. Hızlı koşma modu vardı biraz ararsan bulabilirsin ama vuruş hissini doğru için düzeltecek bir mod yok. Fallout 4: New Vegas yapılıyordu, eğer çok önemliyse senin için onun bitmesini bekleyebilirsin ama o da yakın zamanda çıkacak gibi değil. Olduğu gibi beğenmek gerekiyor New Vegas'ı.

Maalesef. Hızlı koşma modu vardı biraz ararsan bulabilirsin ama vuruş hissini doğru için düzeltecek bir mod yok. Fallout 4: New Vegas yapılıyordu, eğer çok önemliyse senin için onun bitmesini bekleyebilirsin ama o da yakın zamanda çıkacak gibi değil. Olduğu gibi beğenmek gerekiyor New Vegas'ı.

Şu iki sorun olmasa (gerçi sorun da denemez o 2010 oyunu) mükemmel bir oyun. Bugla falan karşılaşmadım şu ana dek hocam ama bug fix modları önerir misiniz? Güncellemelerle falan düzeltmişlerdir diye düşünüyorum o yüzden gerek duymadım. Yürüme hızı için de bu modu buldum.

Kurmadıysan alttaki 2 modu öneririm.

Kurmadıysan alttaki 2 modu öneririm.

RAM zaten 3GB üsttekini kurmaya gerek yok gibi alttakini duymuştum onu bir deneyeyim teşekkürler.

Geri
Yukarı