Oyunlarda FPS ne kadar yüksek olursa input lag o kadar düşük mü oluyor?

GPU tarafında ben RTX 4080 almanı öneririm. RTX 4090 oyun için çok gereksiz ve dediğim gibi güç soketi yanıyor. Lakin monitör tarafında TN panel renkler konusunda kötü ama gecikmesi (input lag) düşük panel.
Hocam kesin yanıyor mu korkutmayın beni. Bir de ben böyle konularda almışken en iyisini alma kafasındayım. Zaten bir kere alacam 5 10 sene kullanırım artık.

Hocam kesin yanıyor mu korkutmayın beni. Bir de ben böyle konularda almışken en iyisini alma kafasındayım. Zaten bir kere alacam 5 10 sene kullanırım artık.
Kart çok fazla güç çektiği için güç soketi yanıyor. Uzun süreler boyunca belasız kullanmak istiyorsanız RTX 4080 veya RTX 4080 Super almanız sizin için çok daha iyi olacaktır. Benim aldığım RTX 4090'da başıma geldi. Ben 4000 serisine 12vhpwr soketi değişmediği sürece veya aynı soketin yenilenmediği sürece almayacağımı da belirteyim. RTX 4090'ı GTX 1080'e göre çok daha fazla CUDA çekirdekleri olduğundan dolayı almıştım Adobe için. Render yaparken iade ettiğim kartımın güç girişi yandı şimdi GTX 1080 kullanıyorum mecburiyetten. Karttan kurtulduğuma şükrediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı