Fallout New Vegas nasıldır?

Bethesda oyunlarında modlamak çok kolay. Grafik bu kadar önemliyse modlayabilirsin. Bilgisayarın da yeterliyse üstüne enb eklersin yeni çıkmışa döner oyun.

Seriyi oynamış biri olarak söylüyorum aralarında en iyi hikaye Vegas'da.

Grafik olarak çok kaliteli diyemem fakat ayarları biraz yükseltince fena olmuyor. Çok sistem isteyen bir oyun değil.
Oyunda verilen en ufak kararlar oyunu etkiliyor. En önemlisi hangi tarafı seçeceğini bilmek önemli spoiler vermeden anlatamam o yüzden bence en iyi RGP lerden biridir.

Fallout 4 oynadım en son ana hikayeyi bitirdim. Şu anda Nukacola DLC oynuyorum açıkçası hikayesi daha kötü geliyor.

Seriyi oynamış biri olarak söylüyorum aralarında en iyi hikaye Vegas'da.

Grafik olarak çok kaliteli diyemem fakat ayarları biraz yükseltince fena olmuyor. Çok sistem isteyen bir oyun değil.
Oyunda verilen en ufak kararlar oyunu etkiliyor. En önemlisi hangi tarafı seçeceğini bilmek önemli spoiler vermeden anlatamam o yüzden bence en iyi RGPlerden biridir.

Fallout 4 oynadım en son ana hikayeyi bitirdim. Şu anda Nukacola DLC oynuyorum açıkçası hikayesi daha kötü geliyor.

Oyunun yaması bozuk gibi olduğu için vazgeçtim oynamaktan, anlmıyorum oyundaki İngilizceden.

Oyunun yaması bozuk gibi olduğu için vazgeçtim oynamaktan, anlmıyorum oyundaki İngilizceden.

Oyunun Türkçe yaması mevcut (DLC'ler hariç).

Fallout 3 Türkçe yaması çok geç çıkmıştı fakat oda mevcut.

DLC'lerin en iyisi Honest Hearts bana göre onu oynayın yeter diğerlerini çok güzel değil. Dil bilmeden keyfi çıkmıyor maalesef ben önümde sözlük ile oynamıştım. 😁

Geri
Yukarı