Fallout New Vegas Ultimate Edition %100 Türkçe Yama

bi 45 dk sonra buldu arkadaşın dediğ gibi yaptım oyun türkçe oldu fakat yazılar bozuk
Türkçe karakter sorunu için yapılması gerek bir şey vardı onu yaptığın halde mi bozuk acaba?

Epic oyuncuları;

Buradan mod Manager'i indirip kurun. Daha sonra yönetici olarak çalıştırın ve modların hepsini seçin. Dil patchlerinin sıralamanın en altında olmasına dikkat edin. Daha sonra oyuna girdiğinizde Türkçe olacaktır. En azından bende oldu.

Bu arada program açılırken Auto detect yaptığınızda Epic Games klasörünü kendisi bulup tanıyacaktır.
Launch tuşuna bastığım zaman böyle bir hata alıyorum.

Türkçe karakter sorunu için yapılması gerek bir şey vardı onu yaptığın halde mi bozuk acaba?

Launch tuşuna bastığım zaman böyle bir hata alıyorum.
Mod Manager'ın son sürümü ile sorunu giderdim, linkde verdiğin sürümü en son sürümü değil bu arada haberin olsun.
Son sürüm: Fallout Mod Manager - FOMM - Fork

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-05-31 150447.png
    Ekran görüntüsü 2023-05-31 150447.png
    37,7 KB · Görüntüleme: 90
Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Türkçe yama videosudur, izleyip yapabilirsiniz.

İyi güzel, yazılardan bozukluğu da gideriyorum, fakat oyun her 20 dk bir uyarı vermeden duruyor alt F4 çekiyorum olmuyor pencere boyutuna inmiyor. Ancak güç tuşundan kapatarak düzeliyor çökme sorununu nasıl çözcem şimdi ben yav. Lan ne sorunlu oyunmuş ya.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Türkçe yama videosudur, izleyip yapabilirsiniz.

Videoyu konuya eklettim.

İyi güzel, yazılardan bozukluğu da gideriyorum, fakat oyun her 20 dk bir uyarı vermeden duruyor alt F4 çekiyorum olmuyor pencere boyutuna inmiyor. Ancak güç tuşundan kapatarak düzeliyor çökme sorununu nasıl çözcem şimdi ben yav. Lan ne sorunlu oyunmuş ya.
Çektiğin emeğe değmez hocam, boş oyun zaten. Benim görüşüm bu yönde.

Çektiğin emeğe değmez hocam, boş oyun zaten. Benim görüşüm bu yönde.

Oyun mekanikler boş olabilir fakat. Asıl bu oyunun hikayesi iyi zaten ve 1 saate yakın oynadım yani ben o kadar kötü bir vuruş hissi görmedim. Belki Fallout 3 üstüne oynadığım için olabilir ama bu oyunun hikayesi çok iyi her NPC boş değil hepsinin bir amacı var hepsinin bir hikayesi var. Bir NPC hangi rütbeye sahip olduğunu konuşunca çok rahat anlıyorsun mesela yani ben küçük bir kısmını anlattım :/

Oyun mekanikler boş olabilir fakat. Asıl bu oyunun hikayesi iyi zaten ve 1 saate yakın oynadım yani ben o kadar kötü bir vuruş hissi görmedim. Belki Fallout 3 üstüne oynadığım için olabilir ama bu oyunun hikayesi çok iyi her NPC boş değil hepsinin bir amacı var hepsinin bir hikayesi var. Bir NPC hangi rütbeye sahip olduğunu konuşunca çok rahat anlıyorsun mesela yani ben küçük bir kısmını anlattım :/

Eşi benzeri olmayan bir oyun. Fallout serisinde bile daha iyisini ben görmedim. Belki 1 ve 2 diyenler çıkacaktır ama o kadar nostalji takıntılı biri değilim. 2010'da çıkan bir oyunu günümüze göre değerlendirmekte yanlış. Zaten binlerce mod var ve oyunu çok kolay günümüze uygun olarak güncelleyebiliyorsun.

Geri
Yukarı