Oyun Fallout New Vegas Ultimate Türkçe yama Epic Games

Herkese merhaba, Epic Games'in verdiği Fallout New Vegas Türkçe yama nasıl yapılır onu gösterceğim.
1- bu linkten yamayı güzelce kurun Fallout: New Vegas – %100 Türkçe Yama
2- daha sonra bu modu kurun Fallout Mod Manager - FOMM ( Fallout New Vegas English seçin kurarken ve başta New Vegas'ı seçin )
3- kurduktan sonra ise baştan sona düzgünce tik atın sağdaki numara sayıları böyle olması gerekiyor.

Eki Görüntüle 1800955

4-ve daha sonra oyuna girin oyun Türkçe olacaktır isterseniz uygulamayı kaldırabilirsiniz Türkçe devam edecektir.

Eki Görüntüle 1800967

Eki Görüntüle 1800968

Eki Görüntüle 1800971

Daha önce Steam'dan aldım. Yama olmuyor diye iade ettim. Sonra Amazon Prime verdi ona bakmadım bile indirip deneyeceğim. Teşekkürler.

Herkese merhaba, Epic Games'in verdiği Fallout New Vegas Türkçe yama nasıl yapılır onu gösterceğim.
1- bu linkten yamayı güzelce kurun Fallout: New Vegas – %100 Türkçe Yama
2- daha sonra bu modu kurun Fallout Mod Manager - FOMM ( Fallout New Vegas English seçin kurarken ve başta New Vegas'ı seçin )
3- kurduktan sonra ise baştan sona düzgünce tik atın sağdaki numara sayıları böyle olması gerekiyor.

Eki Görüntüle 1800955

4-ve daha sonra oyuna girin oyun Türkçe olacaktır isterseniz uygulamayı kaldırabilirsiniz Türkçe devam edecektir.

Eki Görüntüle 1800967

Eki Görüntüle 1800968

Eki Görüntüle 1800971

Peki GOG platformu olur mu?

Ben korsan indirip yama yapmıştım dlcler hariç oyunun sonuna kadar çevirilmişti. Epice yama oluyor mu diye baktım ama başarılı bir şey bulamadım. Umarım bu başarılı olur bende deneyeceğim.

1685813576154.png
bu hatayı alıyorum.

Merhaba oyunu Türkçe yaptım ama Türkçe karakter sorununu için bir sürü şey yaptım ama ne yaparsam yapayım düzelmedi onu nasıl düzeltebilirim?

Geri
Yukarı